Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
MS - Chernomorets Novorossijsk
0 - 2
Rotor Volgograd Maç Özeti
MS - Zimbru Chisinau
1 - 1
FC Sfintul Gheorghe Maç Özeti
MS 514 Atletico Tucuman
1 - 1
Velez Sarsfield Maç Özeti
MS 515 Union De Santa Fe
0 - 3
CA Independiente Maç Özeti
MS 512 Flamengo RJ
5 - 1
Chapecoense SC Maç Özeti
MS 513 Gremio RS
2 - 0
Coritiba PR Maç Özeti
MS - CD Santamarina Tandil
1 - 0
Instituto Maç Özeti
MS - Pittsburgh Riverhounds
2 - 0
FC Tampa Bay Rowdies Maç Özeti
MS 511 Ponte Preta SP
1 - 0
Cruzeiro MG Maç Özeti
MS 510 Corinthians SP
3 - 0
Bahia BA Maç Özeti
MS 508 Godoy Cruz
0 - 2
Estudiantes de la Plata Maç Özeti
MS 509 CA Tigre
1 - 0
Atletico Rafaela Maç Özeti
MS - Cerro Porteno
0 - 0
Trinidense Maç Özeti
15:30 - Albirex Niigata FC
-
Home United 15:30
16:00 - Zenit Izhevsk
-
FK Kazam 16:00
18:00 - St. Pölten
-
FC Blau-Weiß Linz 18:00
18:00 - Stara Zagora
-
Cherno More Varna 18:00
19:00 - SC Tamsweg
-
Austria Vien 19:00
19:00 - TSV Steinbach
-
Fortuna Köln 19:00
19:00 - Rudar Pljevlja
-
FK Crvena Zvezda 19:00
19:00 - Olympiakos
-
Swarovski Wattens 19:00
19:00 - CSKA Sofya
-
CS Universitatea Craiova 19:00
19:00 - FC Anif
-
Salzburg 19:00
20:30 - Standart Wetteren
-
KAA Gent 20:30
21:45 103 Bohemians Dublin
-
Sligo Rovers 21:45
21:45 104 Derry City
-
Cork City FC 21:45
21:45 105 Galway United FC
-
Bray Wanderers 21:45
21:45 101 Makedonya
-
Portekiz 21:45
21:45 102 Sırbistan
-
İspanya 21:45
21:45 106 Athlone Town
-
Longford Town 21:45
21:45 108 College Dublin
-
Waterford United 21:45
21:45 107 Cabinteely FC
-
Wexford 21:45
22:00 112 Dundalk
-
Finn Harps 22:00
22:00 113 Shamrock Rovers
-
Drogheda 22:00
23:00 - El Nasr Taadeen
-
El Sharkia 23:00
23:00 - El Daklyeh
-
Al Mokawloon Al Arab 23:00
23:00 - Tanta Fc
-
Wadi Degla Sc 23:00
23:00 - Al İttihad Al Sakandary
-
Al-Masry 23:00
23:00 117 Sol de America
-
Sportiva Luqueno 23:00
23:30 118 Deportivo San Martin
-
Academia Cantolao 23:30
00:00 122 Fuerza Amarilla S.C.
-
Deportiva Cuenca 00:00
01:10 123 Rubio Nu
-
Deportivo Capiata 01:10
01:15 124 Crb Al
-
Paysandu PA 01:15
02:05 - Raging Rhinos
-
Orlando City B 02:05
02:30 125 BOA EC MG
-
Abc RN 02:30
03:00 126 Toronto FC
-
New England Revolution 03:00
03:30 128 Luverdense MT
-
America Mineiro MG 03:30
03:30 127 Criciuma SC
-
Parana Clube PR 03:30
04:00 129 Houston Dynamo
-
FC Dallas 04:00
10:00 - FK Tambov
-
FK Tyumen 10:00
10:00 131 Yunnan Lijiang
-
Wuhan Zall Fc 10:00
10:30 132 Liaoning Whowin Fc
-
Tianjin Quanjian 10:30
10:30 133 Yanbian
-
Shanghai Shenhua 10:30
11:00 - SK Sigma Olomouc
-
SFC Opava 11:00
11:00 - SK Slavia Prag
-
Viktoria Zizkov 11:00
11:00 - Mlada Boleslav
-
FK Varnsdorf 11:00
11:30 135 Meizhou
-
Qingdao Hainiu 11:30
12:00 - MFK Karniva
-
Banik Ostrava 12:00
12:00 - 1 FC Slovacko
-
FC Vion Zlate Moravce 12:00
12:00 136 Jeju Utd
-
Pohang Steelers 12:00
13:00 - Hradec Kralove
-
Bohemians 1905 13:00
13:00 138 Ulsan Hyundia Horang-I
-
Incheon Utd 13:00
13:00 137 Gwangju FC
-
Jeonnam 13:00
13:00 139 Bucheon
-
Suwon 13:00
13:00 140 Gyeongnam FC
-
Seongnam Ilhwa 13:00
13:00 - Gia Lai
-
Becamex Binh Duong 13:00
13:00 - Song Lam Nghe An
-
Than Quang Ninh 13:00
13:00 - CLB Thanh Hoa
-
SHB Da Nang 13:00
13:00 - Khanh Hoa
-
Quang Nam 13:00
13:30 - Dong Tam Long An
-
Cang Sai Gon 13:30
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
Ara - S.M. Beermen
52 - 43
Talk N Text Canlı İzle
21:30 651 Chalon
-
Strasbourg 21:30
02:30 652 Atlanta
-
Chicago 02:30
02:30 653 NY Liberty
-
Connecticut 02:30
03:00 654 Minnesota
-
Washington 03:00
03:00 655 San Antonio
-
Dallas 03:00
05:00 656 Seattle
-
Phoenix 05:00
13:30 657 Letonya
-
İtalya 13:30