Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
23 - Real Cartagena
0 - 0
Union Magdalena Santa Marta Canlı İzle
25 - CA Temperley
0 - 0
Defensa Jus. Canlı İzle
IY 741 Comerciantes U.
4 - 0
Ayacucho FC Canlı İzle
69 158 Malaga
0 - 1
Eibar Canlı İzle
MS 739 Valur Reykjavik
2 - 0
Grindavik Maç Özeti
MS 738 Stjarnan Gardabae
4 - 0
Fjölnir Maç Özeti
MS 157 Man.City
1 - 1
Everton Maç Özeti
MS 737 Feirense
2 - 1
Pacos Ferreira Maç Özeti
MS 156 Konyaspor
3 - 0
Gençlerbirliği Maç Özeti
MS 736 Chateauroux
1 - 0
Olympique Nimes Maç Özeti
MS 735 Atromitos
1 - 1
Apollon Smirnis Maç Özeti
MS 734 Bielefeld
2 - 0
Bochum Maç Özeti
MS 155 Levante
1 - 0
Villarreal Maç Özeti
MS 732 Finn Harps
0 - 1
Cork City FC Maç Özeti
MS - Wattenscheid 09
0 - 0
Wuppertaler Maç Özeti
MS 728 Genç FC Utrecht
0 - 3
FC Osss Maç Özeti
MS 727 Genç Psv Eindhoven
2 - 2
De Graafschap Maç Özeti
MS 730 Lugo
0 - 0
CF Reus Deportiu Maç Özeti
MS 729 Dinamo Bükreş
1 - 0
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Maç Özeti
MS - NK Rudar Velenje
2 - 1
NK Celje Maç Özeti
MS 731 FC Winterthur
0 - 2
Servette Cenevre Maç Özeti
MS - Bnei Yehuda
2 - 0
Maccabi Haifa Maç Özeti
MS - FK SEPTEMVRI SOFIA
0 - 1
Stara Zagora Maç Özeti
MS 717 Nordsjalland
1 - 0
FC Helsingor Maç Özeti
MS 720 Akhmat Grozny
1 - 2
Arsenal Tula Maç Özeti
MS 718 Sarpsborg 08
0 - 0
Stromsgodset Maç Özeti
MS 722 GIF Sundsvall
1 - 3
Kalmar Maç Özeti
MS 721 Örebrö
0 - 3
Hammarby IF Maç Özeti
MS 723 Gefle
1 - 2
Trelleborg Maç Özeti
MS 719 Valerenga (A)
4 - 1
Baerum Maç Özeti
MS 716 Ümraniyespor
1 - 0
Boluspor Maç Özeti
MS 715 Hartberg
3 - 1
Wacker Innsbruck Maç Özeti
MS 714 Zaglebie Lubin
3 - 0
Wisla Krakow Maç Özeti
MS - Rigas Futbola
1 - 1
Riga FC Maç Özeti
MS - Olympiakos Nicosia
0 - 0
Doxa Katokopias Maç Özeti
MS 713 Al Ain
0 - 0
Al Hilal Maç Özeti
MS 712 FC Botosani
2 - 1
CS Concordia Chiajna Maç Özeti
MS - Paide Flora
1 - 3
FCI Maç Özeti
MS - Shkupi Skopje
0 - 3
Shkendija Maç Özeti
MS - FS METTA/LU
0 - 0
FK Jelgava Maç Özeti
MS - FK Ventspils
0 - 0
FK Liepaja Maç Özeti
MS - A.Konyaspor
3 - 1
Genclerbirligi Maç Özeti
MS - Umraniyespor U21
0 - 3
Boluspor U21 Maç Özeti
MS 711 Odd 2
2 - 4
Hodd IL Maç Özeti
MS - Madura United
1 - 1
Persija Jakarta (ISL) Maç Özeti
MS - Persela
2 - 3
PS Mitra Kukar Maç Özeti
MS - Pusamania Borneo
1 - 1
Persipura Jayapura Maç Özeti
MS - Balestier Central
2 - 2
DPMM FC Maç Özeti
02:00 742 Fluminense RJ
-
Atletico MG 02:00
02:00 743 D. La Equidad
-
Atletico Huila 02:00
04:00 744 Deportes Tolima
-
Club Cortulua 04:00
11:00 - P. Balikpapan
-
PS Tni 11:00
11:00 - Hibernian
-
Swansea City Kadınlar 11:00
12:00 - AFC Ajax
-
Rigas FS 12:00
12:00 - FC PAOK Thessaloniki
-
SC Bettembourg 12:00
14:00 - FC Zürich
-
ZNK Olimpija Ljubljana 14:00
15:00 502 Shanghai Sipg
-
Guangzhou Evergrande 15:00
15:30 - Arsinspor
-
Orduspor 15:30
15:30 - Mardinspor
-
Siirt IL Ozel Idaresi Spor 15:30
16:00 - Tavsanlı Linyitspor
-
Kütahyaspor 16:00
16:00 - Turgutluspor
-
Utas Usakspor A.s 16:00
16:00 - Konak Belediyesi GSK
-
Wfc Martve 16:00
16:00 - Medyk Konin
-
Shelbourne FC Kadınlar 16:00
16:30 - İstiklal Tahran
-
Padideh Mashhad 16:30
17:00 - FK Istiklol
-
Ceres 17:00
17:00 - Stjarnan Gardabaer
-
Klaksvikar Itrottarfelag Ki 17:00
17:45 - Apollon Limassol FC Kadınlar
-
FC NSA Sofia 17:45
18:00 - Parnu JK Vaprus
-
Trans Narva 18:00
18:00 - FK Stumbras Kaunas
-
VMFD Zalgiris 18:00
18:00 - Olimpia Cluj
-
Zhilstroy-2 Kharkiv 18:00
18:00 - Gintra Universitetas
-
Partizan Bardejov 18:00
18:00 - Biik Kazygurt
-
Sporting Portugal 18:00
18:00 - MTK Hungaria FC
-
Wfc Hajvalia 18:00
18:00 - ZFK Spartak Subotica
-
Kiryat Gat 18:00
18:00 - ZNK SFK 200 Sarajevo
-
KS Vllaznia 18:00
18:15 - FC MINSK
-
Birkirkara FC 18:15
18:30 523 Lok. Astana
-
Celtic 18:30
18:30 - Sillamae Kalev
-
Levadia 18:30
18:30 - Avaldsnes
-
Zfk Breznica 18:30
18:45 - Saipa Karadj
-
Tractor Sazi Tabriz FC 18:45
18:45 - Sepahan
-
Sepidrood Rasht 18:45
19:00 524 Persepolis FC
-
Al Ahli 19:00
19:00 - SFC Opava
-
FK Mas Taborsko 19:00
19:00 - Jalgpallikool Tammeka
-
Viljandi JK Tulevik 19:00
19:00 - Sanat Naft
-
Zobahan 19:00
19:30 526 Lorient
-
Lens 19:30
19:30 - Ulm 1846
-
Hoffenheim (A) 19:30
20:00 527 Kongsvinger
-
Bodo Glimt 20:00
20:00 - Nomme Kalju
-
Flora Tallinn 20:00
20:00 525 Stomil Olsztyn SA
-
Tychy 20:00
20:00 - Trakai FK
-
Atlantas Klaipe 20:00
20:00 - Bayern Münih (A)
-
Greuther Fürth (A) 20:00
20:00 - Mainz 05 (A)
-
E. Stadtallendorf 20:00
20:00 - Standard Femina De Lige
-
Parnu JK 20:00
20:30 - Wormatia Worms
-
Astoria Walldorf 20:30
21:00 529 Nancy
-
Orleans 21:00
21:00 530 Paris
-
Clermont Foot 21:00
21:00 531 Tours
-
Le Havre 21:00
21:00 528 Ajaccio
-
Red Star FC 21:00
21:00 - Sturm Graz Damen
-
FC Noroc Nimoreni 21:00
21:15 - WFC Osijek
-
Zfk Istatov 21:15
21:30 532 Crystal Palace
-
Ipswich Town 21:30
21:30 - PK-35 Vantaa
-
Linfield Ladies 21:30
21:45 552 Rijeka
-
Olympiakos 21:45
21:45 550 NK Maribor
-
Hapoel Beer Sheva 21:45
21:45 551 Nice
-
Napoli 21:45
21:45 553 Sevilla
-
İstanbul Başakşehir FK 21:45
21:45 541 Grimsby Town
-
Derby County 21:45
21:45 538 Carlisle United
-
Sunderland 21:45
21:45 533 Accrington Stanley
-
West Bromwich 21:45
21:45 542 Leeds United
-
Newport County 21:45
21:45 543 Middlesbrough
-
Scunthorpe 21:45
21:45 539 Doncaster Rovers
-
Hull City 21:45
21:45 547 Sheffield United
-
Leicester City 21:45
21:45 534 Aston Villa
-
Wigan 21:45
21:45 546 QPR
-
Brentford 21:45
21:45 548 Watford
-
Bristol City 21:45
21:45 545 Norwich City
-
Charlton 21:45
21:45 536 Brighton
-
Barnet 21:45
21:45 537 Cardiff City
-
Burton Albion 21:45
21:45 540 Fulham
-
Bristol Rovers 21:45
21:45 544 MK Dons
-
Swansea City 21:45
21:45 535 Birmingham
-
Bournemouth 21:45
22:00 558 Bolton
-
S. Wednesday 22:00
22:00 559 Reading
-
Millwall 22:00
22:00 560 Valenciennes
-
Stade de Reims 22:00
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman