Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
53 585 Atletico Huila
1 - 0
Atletico Junior Canlı İzle
Ert. - Dunkerque
0 - 0
Bastia
Ert. - Persipura Jayapura
0 - 0
Semen Padang
Ert. 588 CA Independiente
0 - 0
Atletico Tucuman
MS 583 Maritimo Madeira
0 - 0
Dinamo Kiev Maç Özeti
MS 582 Everton
2 - 0
Hajduk Split Maç Özeti
MS 581 Partizan Belgrad
0 - 0
Videoyon Maç Özeti
MS 578 Osijek
1 - 2
Austria Vien Maç Özeti
MS 538 Club Brugge
0 - 0
AEK Maç Özeti
MS 579 FC Viitorul Constanta
1 - 3
Salzburg Maç Özeti
MS 539 NK Domzale
1 - 1
Ol.Marsilya Maç Özeti
MS 537 Ajax
0 - 1
Rosenborg Maç Özeti
MS 540 Legia Varşova
1 - 1
Sheriff Maç Özeti
MS 577 Milan
6 - 0
Shkendija Maç Özeti
MS 534 Panathinaikos
2 - 3
AT.Bilbao Maç Özeti
MS 532 SCR Altach
0 - 1
Maccabi Tel Aviv Maç Özeti
MS 533 Ludogorets
2 - 0
Suduva Marij Maç Özeti
MS 531 FK Viktoria Plzen
3 - 1
AEK Maç Özeti
MS 530 Vardar
2 - 0
Fenerbahçe Maç Özeti
MS 529 PAOK
3 - 1
Östersund FK Maç Özeti
Ipt. - FC Zenit St Petersburg
0 - 0
Utrecht
MS - Atletico De Pinto
2 - 0
CD Villacanas Maç Özeti
MS - Al Ahli
4 - 0
Al Fateh SC Maç Özeti
MS 528 FH Hafnarfjördur
1 - 2
Sporting Braga Maç Özeti
MS - LSK Kvinner
1 - 0
Avaldsnes Maç Özeti
MS - Denia
2 - 1
UD Levante B Maç Özeti
MS 522 Apollon
3 - 2
Midtjylland Maç Özeti
MS 523 Bate Borisov
1 - 1
FC Oleksandria Maç Özeti
MS 524 Dinamo Zagreb
1 - 1
FK Skenderbeu Korce Maç Özeti
MS 525 FK Krasnodar
3 - 2
FK Crvena Zvezda Maç Özeti
MS - FC Duffel
3 - 3
SC Eendracht Aalst Maç Özeti
MS 526 Ullensaker / Kisa
1 - 2
Start Maç Özeti
MS - Pau
1 - 4
Cholet Maç Özeti
MS - Pitea
0 - 1
Kopparbergs/Göteborg FC Maç Özeti
MS - 1860 Münih
5 - 0
FV Illertissen Maç Özeti
MS - Al Raed
2 - 3
Al Faisaly Maç Özeti
MS - Saipa Karadj
1 - 0
İstiklal Tahran Maç Özeti
MS - Pars Jonoubi Jam Bushehr
2 - 1
Sanat Naft Maç Özeti
MS - Avezzano Calcio
0 - 1
Pescara Maç Özeti
MS 521 Ferencvaros
2 - 0
Haladas Maç Özeti
MS - Zobahan
0 - 2
Sepahan Maç Özeti
MS - Niki Volou
2 - 1
Panegialios Maç Özeti
MS - Tractor Sazi Tabriz FC
2 - 1
Naft Tehran FC Maç Özeti
MS - FK Zalgiris Kaunas
0 - 2
FK Stumbras Kaunas Maç Özeti
MS - Balestier Central
2 - 2
Warriors FC Maç Özeti
MS - FK Tosno
0 - 0
SKA Energia Khabarovsk Maç Özeti
02:00 587 Once Caldas
-
Deportes Tolima 02:00
03:00 - Deportivo Walter Ferreti
-
Plaza Amador 03:00
04:00 589 Millonarios FC
-
Jaguares De Cordoba 04:00
05:00 - Alianza FC
-
CD Olimpia 05:00
05:30 - Portland Timbers II
-
Seattle Sounders II 05:30
11:00 - Arema Indonesia
-
P. Balikpapan 11:00
14:30 - Hougang United FC
-
Geylang International 14:30
17:00 - Spartak Moscow
-
Lokomotiv Youth 17:00
17:00 - Kasimpasa
-
Besiktas 17:00
17:00 - Manisaspor U21
-
Samsunspor U21 17:00
17:00 - Denizlispor U21
-
Istanbulspor 17:00
18:00 161 Naftan Novopolotsk
-
FC Transmash Mogilev 18:00
18:00 - Rubin Youth
-
Anzhi Youth 18:00
18:00 - Sepidrood Rasht
-
Paykan Fc 18:00
18:30 163 TPS Turku
-
EIF 18:30
18:30 162 OPS
-
FF Jaro 18:30
18:45 - Botev Plovdiv
-
Cherno More Varna 18:45
19:00 165 Horsens
-
Aalborg 19:00
19:00 166 Lechia Gdansk
-
Sandecja Nowy Sacz 19:00
19:00 164 FC Gomel
-
ISLOCH 19:00
19:00 - FCI
-
Viljandi JK Tulevik 19:00
19:00 - Sillamae Kalev
-
Nomme Kalju 19:00
19:00 - Foolad Khuzestan FC
-
Gostaresh Foolad FC 19:00
19:00 - Padideh Mashhad
-
Est. Esteghlal 19:00
19:00 - Dinamo Batumi
-
Shuqura 19:00
19:15 - Al Baten
-
Ohud Medina 19:15
19:30 167 Austria Lustenau
-
FC Blau-Weiß Linz 19:30
19:30 170 Wiener Neustadt
-
Swarovski Wattens 19:30
19:30 168 Floridsdorfer AC
-
Kapfenberg 19:30
19:30 169 Hartberg
-
SV Ried 19:30
19:30 171 E. Braunschweig
-
Aue 19:30
19:30 172 Darmstadt 98
-
St.Pauli 19:30
19:30 - Flora Tallinn
-
Paide Flora 19:30
19:30 - Marienlyst
-
Kolding IF 19:30
19:30 - Hvidovre
-
B 93 Kopenhagen 19:30
19:30 - SV Schalding-Heining
-
Seligenporten 19:30
19:30 - Oldenburg
-
Eintracht Braunschweig (A) 19:30
19:30 - Birkirkara
-
Floriana FC 19:30
19:30 - Lija A
-
Gzira United Fc 19:30
19:55 - Vorwärts Steyr
-
SC Weiz 19:55
20:00 176 Fortuna Köln
-
Karlsruhe 20:00
20:00 177 Meppen
-
Zwickau 20:00
20:00 - TSV 1860 Rosenheim
-
Ingolstadt 04 (A) 20:00
20:00 - Buchbach
-
VFR Garching 20:00
20:00 - Stuttgart (A)
-
Elversberg 20:00
20:00 - Koblenz
-
Mainz 05 (A) 20:00
20:00 - Astoria Walldorf
-
Frankfurt 20:00
20:00 - Hoffenheim (A)
-
TSV Steinbach 20:00
20:00 - Germania Halberstadt
-
Neugersdorf 20:00
20:00 - Babelsberg 03
-
FSV Union Fuerstenwalde 20:00
20:00 - Sturm Graz (A)
-
WOLFSBERGER AC (A) 20:00
20:00 - Deutschlandsberger SC
-
Union St Florian 20:00
20:00 - Kalsdorf
-
Bad Gleichenberg 20:00
20:00 - SPG Fc Pasching/Lask Juniors
-
SG SK Austria Klagenfurt 20:00
20:00 - ESV Parndorf
-
ASK-BSC Bruck/Leitha 20:00
20:30 - 1 SC Znojmo
-
MFK Frydek Mistek 20:30
20:30 180 Debrecen
-
Vasas Budapest 20:30
20:30 - Memmingen
-
FC Unterfoehring 20:30
20:30 - Wegberg Beeck
-
Uerdingen 05 20:30
20:30 - Schwechat
-
SC Neusiedl 1919 20:30
20:30 - Horn
-
SKNV St. Pölten II 20:30
20:30 - Wiener Sportklub
-
FC Stadlau 20:30
20:30 - ASK Ebreichsdorf
-
Avusturya (A) 20:30
21:00 181 NK Istra 1961
-
Cibalia Vinkovci 21:00
21:00 183 Auxerre
-
Orleans 21:00
21:00 185 Clermont Foot
-
Lorient 21:00
21:00 186 Ajaccio
-
Quevilly Rouen 21:00
21:00 187 Le Havre
-
Valenciennes 21:00
21:00 188 Nancy
-
Sochaux 21:00
21:00 184 Chamois Niort
-
Tours 21:00
21:00 189 Stade de Reims
-
Bourg Peronnas 21:00
21:00 182 Ajaccio
-
Paris 21:00
21:00 192 US Creteil
-
US Avranches 21:00
21:00 195 Sannois Saint-Gratien
-
AS Beziers 21:00
21:00 191 Concarneau
-
FC Chambly Thelle 21:00
21:00 194 Rodez Aveyron
-
Stade Lavallois 21:00
21:00 193 Les Herbiers
-
Lyon Duchere 21:00
21:00 190 US Boulogne Cote d Opale
-
Grenoble 21:00
21:00 - Pirin
-
Levski Sofya 21:00
21:15 212 Randers
-
Silkeborg 21:15
21:15 211 Sparta Prag
-
1 FC Slovacko 21:15
21:30 102 B.Münih
-
Leverkusen 21:30
21:30 215 Wacker Innsbruck
-
FC Liefering 21:30
21:30 216 Standart Liege
-
Zulte 21:30
21:30 217 SK Lierse
-
KSV Roeselare 21:30
21:45 103 Metz
-
Monaco 21:45
21:45 221 Burton Albion
-
Birmingham 21:45
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
MS - Yeni Zelanda
98 - 70
Ürdün Maç Özeti
MS - Avustralya
97 - 71
Çin Maç Özeti
11:15 - Meralco
-
Phoenix Petroleum 11:15
14:00 - Blackwater Elite
-
Nlex Road Warriors 14:00
16:00 - İsrail
-
Slovenya 16:00
19:00 - Karadağ
-
İtalya 19:00