Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
8 293 Red Star FC
1 - 0
Gs Consolat Marseille Canlı İzle
8 432 Tychy
1 - 0
Drutex-Bytovia Canlı İzle
24 - Seekirchen
0 - 0
SV Wörgl Canlı İzle
45 - Kjellerup
0 - 0
Lyseng Canlı İzle
IY 289 Ural Ekaterinburg
0 - 0
CSKA Moskova Canlı İzle
IY 288 Werder Bremen (A)
0 - 0
Wehen Wiesbaden Canlı İzle
IY 284 Rot Weiss Erfurt
0 - 1
Paderborn Canlı İzle
IY 287 S. Grossaspach
0 - 0
VFR Aalen Canlı İzle
IY 283 Chemnitzer
0 - 0
Osnabrück Canlı İzle
IY 285 Hallescher
0 - 1
Unterhaching Canlı İzle
IY 286 Preussen Münster
0 - 0
Magdeburg Canlı İzle
IY - Dalum IF
3 - 0
Greve Fodbold Canlı İzle
IY - Kristianstads
1 - 1
Djurgardens Canlı İzle
IY 298 Dinamo Saint Petersburg
1 - 0
Tom Tomsk Canlı İzle
IY 291 FK Tyumen
0 - 1
Krylya Sovetov Canlı İzle
IY - Nürnberg (A)
2 - 2
FC Augsburg II Canlı İzle
IY - Wacker Burghausen
2 - 0
Greuther Fürth (A) Canlı İzle
IY - Bayreuth
1 - 0
Schweinfurt 05 Canlı İzle
IY - Bayern Münih (A)
0 - 1
Pipinsried Canlı İzle
IY - Saarbrücken
1 - 0
R. Volklingen Canlı İzle
IY - E. Stadtallendorf
2 - 1
Stuttgart Kickers Canlı İzle
IY - TSV Schott Mainz
0 - 0
Ulm 1846 Canlı İzle
IY - SC Verl
0 - 0
Erndtebruck Canlı İzle
IY - Bor Monchengladbach (A)
0 - 0
Fortuna Düsseldorf (A) Canlı İzle
IY - Westfalia
1 - 1
B. Dortmund (A) Canlı İzle
IY - Bonner
2 - 0
Wiedenbrück Canlı İzle
IY - FC Viktoria Cologne
2 - 1
Aachen Canlı İzle
IY - Rodinghausen
0 - 1
Oberhausen Canlı İzle
51 250 Meizhou
0 - 1
Hangzhou Greentown FC Canlı İzle
58 280 Hebei China Fortune FC
0 - 0
Beijing Guoan Canlı İzle
60 282 Shanghai Shenhua
0 - 2
Guangzhou Evergrande Canlı İzle
62 281 Liaoning Whowin Fc
0 - 1
Tianjin Teda Canlı İzle
63 275 Qingdao Hainiu
1 - 1
Shenzhen Hongzuan Canlı İzle
63 276 Zhejiang Yiteng
1 - 3
Pekin Renhe Canlı İzle
65 274 Baoding Rongda
2 - 2
Shanghai Shenxin Canlı İzle
65 - Lokomotiv Leipzig
4 - 2
FSV 63 Luckenwalde Canlı İzle
66 106 Swansea City
0 - 1
Man.Utd Canlı İzle
68 277 Kilmarnock
0 - 1
Celtic Canlı İzle
70 - Albirex Niigata FC
3 - 0
Tampines Rovers Canlı İzle
76 273 Sheffield United
1 - 0
Barnsley Canlı İzle
Ert. - Pafos FC
0 - 0
Apollon
Ert. - Omonia
0 - 0
AEK
Ert. - Ermis Aradippou
0 - 0
Apoel Nicosia
MS 270 Dynamo Dresden
0 - 4
Sandhausen Maç Özeti
MS 272 Heidenheimer
1 - 2
Duisburg Maç Özeti
MS 271 Düsseldorf
2 - 0
Kaiserslautern Maç Özeti
MS - Hallerup
4 - 3
Naesby BK Maç Özeti
MS 269 Famalicao
0 - 0
SL Benfica B Maç Özeti
MS 259 Urawa Red Diamonds
2 - 1
Tokyo Maç Özeti
MS 256 Kawasaki Frontale
2 - 1
Consadole Sapporo Maç Özeti
MS 257 Niigata Albirex
1 - 2
Vegalta Sendai Maç Özeti
MS 255 Sanfrecce Hiroshima
1 - 0
Ventforet Kofu Maç Özeti
MS 258 Sagan Tosu
3 - 0
Omiya Ardija Maç Özeti
MS 254 Gamba Osaka
0 - 1
Kashiwa Reysol Maç Özeti
MS 264 FC Anyang
1 - 3
Seongnam Ilhwa Maç Özeti
MS 265 Bucheon
2 - 3
Gyeongnam FC Maç Özeti
MS 266 Busan
3 - 0
Ansan Greeners Maç Özeti
MS 260 Seoul
1 - 1
Ulsan Hyundia Horang-I Maç Özeti
MS 263 Suwon Bluewings
2 - 3
Gangwon Maç Özeti
MS 261 Jeju Utd
3 - 1
Jeonnam Maç Özeti
MS 262 Jeonbuk Hyundai Motors
3 - 1
Gwangju FC Maç Özeti
MS 267 Sporting Braga B
0 - 2
Santa Clara Maç Özeti
MS 363 Sibir Novosibirsk
1 - 1
FC Olimpiyets Maç Özeti
MS 268 FC Yenisey Krasnoyarsk
2 - 1
FC Zenit St Petersburg II Maç Özeti
MS - VfL Wolfsburg II
0 - 1
Lubeck Maç Özeti
MS 252 Iwata Jubilo
1 - 1
Cerezo Osaka Maç Özeti
MS 253 Kashima Antlers
2 - 0
Shimizu Pulse Maç Özeti
MS 251 Guizhou Zhicheng Fc
2 - 1
Shanghai Sipg Maç Özeti
MS - Amkar Youth
0 - 1
Zenit Youth Maç Özeti
MS - FK Pardubice
3 - 1
FK Usti Nad Labem Maç Özeti
MS - Trinec
2 - 0
FK Olympia Praha Maç Özeti
MS 248 Yanbian
0 - 4
Jiangsu FC Maç Özeti
MS 249 Yunnan Lijiang
2 - 1
Dalian Transcendence Fc Maç Özeti
MS - Ural Youth
0 - 5
CSKA Moskova Gençler Maç Özeti
MS - Orange County
1 - 1
Phoenix Rising Maç Özeti
MS 246 Club Tijuana
2 - 0
Santos Laguna Maç Özeti
MS 247 Portland Timbers
2 - 0
NY Metrostars Maç Özeti
MS - Colorado Springs Switchbacks FC
1 - 2
Los Angeles Galaxy II Maç Özeti
MS - Swope Park Rangers
2 - 2
Real Monarchs SLC Maç Özeti
MS 244 Goias GO
1 - 1
America Mineiro MG Maç Özeti
MS 245 CSD Macara
7 - 1
Clan Juvenil Maç Özeti
MS - Racing Club
2 - 1
Santiago Estero Maç Özeti
MS 243 Monarcas Morelia
1 - 2
Pachucha Maç Özeti
MS 242 Criciuma SC
1 - 1
Oeste SP Maç Özeti
MS 241 Nacional FC
1 - 1
Sportiva Luqueno Maç Özeti
MS 240 Audax Italiano
2 - 1
Club De Deportes Temuco Sadp Maç Özeti
MS 239 Juventude RS
1 - 0
Vila Nova GO Maç Özeti
MS 238 Independiente
0 - 2
Trinidense Maç Özeti
16:00 294 Lens
-
Brest 16:00
16:00 295 Ranheim
-
Levanger 16:00
16:00 - Sparkasse Gleisdorf
-
Wolfsberger AC 16:00
16:00 - ESV Parndorf
-
Mattersburg 16:00
16:00 - Horn
-
Hartberg 16:00
16:00 - ASK Elektra
-
Rapid Vien 16:00
16:00 - Union Gurten
-
SCR Altach 16:00
16:00 - SG SK Austria Klagenfurt
-
Kapfenberg 16:00
16:00 - SKU Amstetten
-
Wacker Innsbruck 16:00
16:00 - SC Neusiedl 1919
-
SV Ried 16:00
16:00 - ASK-BSC Bruck/Leitha
-
Salzburg 16:00
16:00 - Bad Gleichenberg
-
Trenkwalder Admira 16:00
16:00 - SV Wimpassing
-
FC Blau-Weiß Linz 16:00
16:00 - FC Anif
-
Sturm Graz 16:00
16:00 - Union Volksbank Vöcklamarkt
-
Austria Vien 16:00
16:00 - Levadia
-
Parnu JK Vaprus 16:00
16:00 - Polokwane
-
Baroka FC 16:00
16:00 - Amazulu
-
Free State Stars 16:00
16:00 - Supersport United
-
Mamelodi Sundowns 16:00
16:00 - Odder
-
Jammerbugt FC 16:00
16:00 - Aarhus Fremad
-
FC Sydvest 05 16:00
16:00 - Bronshoj
-
Skovshoved 16:00
16:00 - Bk Frem
-
Naestved BK 16:00
16:00 - Akademisk Boldklub Gladsaxe
-
Hillerod 16:00
16:00 - Roa
-
Kolbotn 16:00
16:00 - FC Rosengard
-
Eskilstuna 16:00
16:00 - V. GIK
-
Kvarnsvedens 16:00
16:00 296 Vard Haugesund
-
Vidar 16:00
16:00 299 Orenburg
-
Luch-Energia Vladivostok 16:00
16:00 - Dinamo Moscow
-
UFA Youth 16:00
16:00 290 FK Khimki
-
Jaroslavi Shinnik 16:00
16:00 - Eutin 08
-
SV DROCHTERSEN/ASSEL 16:00
16:00 - KFC Sint Lenaarts
-
Grimbergen 16:00
16:00 - Akzhaiyk Uralsk
-
Aktobe Lento 16:00
16:30 109 Hoffenheim
-
Werder Bremen 16:30
16:30 107 Hamburg
-
Augsburg 16:30
16:30 110 Mainz 05
-
Hannover 16:30
16:30 111 Wolfsburg
-
Dortmund 16:30
16:30 108 Hertha
-
Stuttgart 16:30
16:30 304 Arka Gdynia
-
Pogon Szczecin 16:30
16:30 - Connah's Quay Nomads
-
Carmarthen 16:30
16:30 - Prestatyn Town
-
Barry Town 16:30
16:30 - Cardiff Metropol Üniversitesi
-
Bangor City 16:30
16:30 - Arno Bjornar
-
Valerenga 16:30
16:30 - Sivasspor U21
-
Yeni Malatyaspor U21 16:30
17:00 113 Burnley
-
West Bromwich 17:00
17:00 114 Leicester City
-
Brighton 17:00
17:00 115 Liverpool
-
Crystal Palace 17:00
17:00 112 Bournemouth
-
Watford 17:00
17:00 116 Southampton
-
West Ham 17:00
17:00 370 Aberdeen
-
Dundee 17:00
17:00 371 Hibernian
-
Hamilton 17:00
17:00 372 Motherwell
-
Ross County 17:00
17:00 373 Rangers
-
Hearts 17:00
17:00 374 Johnstone
-
Partick Thistle 17:00
17:00 308 Aston Villa
-
Norwich City 17:00
17:00 309 Bolton
-
Derby County 17:00
17:00 310 Bristol City
-
Millwall 17:00
17:00 311 Fulham
-
S. Wednesday 17:00
17:00 312 Ipswich Town
-
Brentford 17:00
17:00 313 Nottingham Forest
-
Middlesbrough 17:00
17:00 314 Preston North End
-
Reading 17:00
17:00 315 QPR
-
Hull City 17:00
17:00 316 Wolverhampton
-
Cardiff City 17:00
17:00 341 AFC Fylde
-
Dagenham & Redbridge 17:00
17:00 342 Boreham Wood
-
Aldershot Town 17:00
17:00 343 Bromley
-
Hartlepool United 17:00
17:00 344 Chester FC
-
Sutton United 17:00
17:00 345 Dover Athletic
-
Barrow 17:00
17:00 346 Eastleigh
-
Tranmere Rovers 17:00
17:00 347 Gateshead
-
Macclesfield Town 17:00
17:00 348 Guiseley AFC
-
Torquay United 17:00
17:00 349 Maidenhead United
-
Ebbsfleed United 17:00
17:00 350 Maidstone United
-
Wrexham 17:00
17:00 351 Solihull Moors
-
Halifax Town 17:00
17:00 352 Woking
-
Leyton Orient 17:00
17:00 327 Shrewsbury Town
-
Rochdale 17:00
17:00 319 Charlton
-
Northampton Town 17:00
17:00 322 MK Dons
-
Gillingham 17:00
17:00 317 Bradford City
-
Blackburn 17:00
17:00 320 Doncaster Rovers
-
Blackpool 17:00
17:00 318 Bury
-
Bristol Rovers 17:00
17:00 324 Peterborough Utd.
-
Rotherham United 17:00
17:00 323 Oldham Athletic
-
Wigan 17:00
17:00 325 Portsmouth
-
Walsall 17:00
17:00 321 Fleetwood Town
-
Wimbledon 17:00
17:00 326 Scunthorpe
-
Oxford United 17:00
17:00 328 Southend United
-
Plymouth Argyle 17:00
17:00 338 Morecambe
-
Swindon Town 17:00
17:00 331 Chesterfield
-
Port Vale 17:00
17:00 334 Crewe Alexandra
-
Barnet 17:00
17:00 340 Wycombe Wanderers
-
Notts County 17:00
17:00 339 Stevenage FC
-
Grimsby Town 17:00
17:00 333 Crawley Town
-
Cambridge United 17:00
17:00 335 Exeter City
-
Lincoln City 17:00
17:00 330 Carlisle United
-
Cheltenham Town 17:00
17:00 337 Luton Town
-
Colchester United 17:00
17:00 329 Accrington Stanley
-
Mansfield Town 17:00
17:00 336 F. Green Rovers
-
Yeovil Town 17:00
17:00 332 Coventry City
-
Newport County 17:00
17:00 353 HIFK
-
Rops Rovaniemi 17:00
17:00 354 Kemi Kings
-
FC Inter Turku 17:00
17:00 306 Rapid Vien
-
Sturm Graz 17:00
17:00 364 AFC Eskilstuna
-
Malmö 17:00
17:00 365 Syrianska
-
Östers IF 17:00
17:00 - Zivila Triglav
-
ND Gorica 17:00
17:00 375 Dundee United
-
Brechin City 17:00
17:00 376 Dunfermline
-
Falkirk 17:00
17:00 377 Inverness CT
-
Greenock Morton 17:00
17:00 378 Livingston FC
-
St Mirren 17:00
17:00 379 Queen Of The South
-
Dumbarton 17:00
17:00 380 Albion Rovers
-
Airdrieonians 17:00
17:00 381 Alloa Athletic
-
Queen's Park 17:00
17:00 382 Arbroath
-
East Fife 17:00
17:00 383 Raith Rovers
-
Forfar Athletic 17:00
17:00 384 Stranraer
-
Ayr United 17:00
17:00 385 Berwick Rangers
-
Annan Athletic 17:00
17:00 386 Elgin City
-
Clyde Bank 17:00
17:00 387 Montrose
-
Cowdenbeath 17:00
17:00 389 Stirling Albion
-
Edinburgh City 17:00
17:00 388 Stenhousemuir
-
Peterhead 17:00
17:00 - Sabayil
-
Neftchi 17:00
17:00 300 FK Tambov
-
Kuban Krasnodar 17:00
17:00 - Klepp
-
Sandviken 17:00
17:00 362 Fram Larvik
-
Notodden 17:00
17:00 361 Egersund
-
Vindbjart 17:00
17:00 358 Brumundal
-
Skeid 17:00
17:00 360 Kfum Oslo
-
Kjelsas 17:00
17:00 359 Grorud IL
-
Hamarkameratene 17:00
17:00 357 Asker
-
Follo 17:00
17:00 356 Oulu
-
Gnistan 17:00
17:00 355 FC Honka
-
FC Haka Valkeakoski 17:00
17:00 - Rostov Youth
-
Krasnodar Youth 17:00
17:00 - Rehden
-
Altona 93 17:00
17:00 - Cashpoint SCR Altach (A)
-
FC Anif 17:00
17:00 - K. Karabukspor
-
I. Basaksehir 17:00
17:00 - Bursaspor
-
Alanyaspor 17:00
17:00 - Osmanlispor FK
-
Galatasaray 17:00
17:00 - Giresunspor U21
-
Adanaspor 17:00
17:00 - Adana Demirspor U21
-
Caykur Rizespor 17:00
17:30 391 Spartak Moskova
-
Lokomotiv Moskova 17:30
17:30 - FC Milsami
-
FC Sfintul Gheorghe 17:30
17:30 - Speranta
-
Dinamo Auto 17:30
17:30 - FC Kitzbuehel
-
Schwaz 17:30
18:00 117 Ol. Lyon
-
Bordeaux 18:00
18:00 - Struga Trim Lum
-
Teuta 18:00
18:00 396 Seinöjoen
-
FC Lahti 18:00
18:00 - FK Mas Taborsko
-
1 FK Pribram 18:00
18:00 - FK Macva Sabac
-
Beograd 18:00
18:00 - Backa BP
-
Mladost Lucani 18:00
18:00 393 FC GORODEYA
-
FC SLUTSK 18:00
18:00 401 CD Tondela
-
Estoril Praia 18:00
18:00 - FK KRUPA
-
Celik Zenica 18:00
18:00 395 FC Fastav Zlin
-
MFK Karniva 18:00
18:00 394 Banik Ostrava
-
FK Teplice 18:00
18:00 - MS Ironi Ashdod
-
Maccabi Petah Tikva 18:00
18:00 399 Pogon Siedlce
-
Wigry S. 18:00
18:00 400 Puszcza Niepolomice
-
Odra Opole 18:00
18:00 297 Rakow Czestochowa
-
Katowice 18:00
18:00 398 Olimpia Grudziadz
-
Chrobry Glogow 18:00
18:00 407 CF Uniao Madeira
-
Academica 18:00
18:00 402 Viseu
-
Leixoes 18:00
18:00 403 Cova Piedade
-
Arouca 18:00
18:00 408 Varzim
-
Gil Vicente 18:00
18:00 404 Oliveirense
-
Nacional 18:00
18:00 405 FC Porto B
-
Penafiel 18:00
18:00 406 Espinho
-
Vitoria Guimaraes B 18:00
18:00 301 FC Volgar
-
Avangard Kursk 18:00
18:00 392 Union Saint-Gilloise
-
VC Westerlo 18:00
18:00 - ATSV Stadl-Paura
-
Sparkasse Gleisdorf 18:00
18:00 - St. Johann
-
Schoiz Grödig 18:00
18:00 - FC Wacker Innsbruck (A)
-
FC Alberschwende 18:00
18:00 - VFB Hohenems
-
Dornbirn 18:00
18:00 - Karbakh Wien
-
SC Mannsdorf 18:00
18:00 - Renova
-
Sileks Kratovo 18:00
18:00 - Saburtalo Tbilisi
-
FC Samtredia 18:00
18:00 307 Santiago Wanderers
-
U. Catolica 18:00
18:15 - FC VEREYA
-
Lokomotiv Plovdiv 18:15
18:30 409 Gaz Metan Medias
-
Poli Aek Timisoara 18:30
18:30 - Gabesien
-
Co Mednine 18:30
18:30 - Kairouanaise
-
Metlaoui 18:30
19:00 123 K.Karabükspor
-
İstanbul Başakşehir FK 19:00
19:00 118 Juventus
-
Cagliari 19:00
19:00 413 Kopenhag
-
SonderjyskE 19:00
19:00 - Pro Patria
-
Borgosesia 19:00
19:00 - SFC Opava
-
Sokolov 19:00
19:00 417 Piast Gliwice
-
Korona Kielce 19:00
19:00 416 Lillestrom
-
Valerenga 19:00
19:00 411 Belaz Zhodino
-
FC Vitebsk 19:00
19:00 418 Degerfors IF
-
Varbergs 19:00
19:00 - Jalgpallikool Tammeka
-
Trans Narva 19:00
19:00 410 KRC Genk
-
Royal Charleroi 19:00
19:00 412 Bohemians 1905
-
SK Slavia Prag 19:00
19:00 - Hapoel Raanana
-
Kiryat Shmone 19:00
19:00 - Karabağ FK
-
Inter Bakü 19:00
19:00 - Orlando Pirates
-
Chippa United 19:00
19:00 414 Mezökövesd Zsory
-
Honved 19:00
19:00 415 Puskas Akademia
-
Balmazujvaros 19:00
19:00 - Ethnikos
-
Alki Oroklini 19:00
19:00 - Union Gurten
-
Union Volksbank Vöcklamarkt 19:00
19:00 - Kufstein
-
Hard 19:00
19:05 - Al-Shabab
-
Al Qadisiyah FC 19:05
19:15 119 Celta Vigo
-
Real Sociedad 19:15
19:15 420 Asteras
-
Giannina 19:15
19:15 421 A.O Xanthi
-
Lamia 19:15
19:15 - TNS
-
Bala Town 19:15
19:15 - Hapoel Haifa
-
Hapoel Ashkelon 19:15
19:30 429 Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor
-
Balıkesirspor 19:30
19:30 120 Stoke
-
Arsenal 19:30
19:30 121 Schalke 04
-
RB Leipzig 19:30
19:30 427 Twente
-
Venlo 19:30
19:30 426 Sunderland
-
Leeds United 19:30
19:30 424 Wolfsberger AC
-
Trenkwalder Admira 19:30
19:30 428 FC Spartak Trnava
-
Slovan Bratislava 19:30
19:30 431 Shakhtar Donetsk
-
Olimpik Donetsk 19:30
19:30 430 Chornomorets Odessa
-
Veres Rivne 19:30
19:30 425 Independiente Del Valle
-
Deportiva Cuenca 19:30
19:30 - Balzan FC
-
Naxxar Lions 19:30
19:45 122 Bursaspor
-
Alanyaspor 19:45
20:00 444 Giresunspor
-
Adanaspor 20:00
20:00 440 Thun
-
FC Lausanne-Sport 20:00
20:00 441 Zurich
-
Young Boys 20:00
20:00 433 Rubin Kazan
-
Anzhi Makhachkala 20:00
20:00 435 Alcorcon
-
Sporting Gijon 20:00
20:00 436 Osasuna
-
Sevilla Atletico 20:00
20:00 - FK Spartak Subotica
-
Vozdovac 20:00
20:00 438 AS Trencin
-
MFK Zemplin Michalovce 20:00
20:00 437 FK Senica
-
Nitra 20:00
20:00 439 FC Vion Zlate Moravce
-
1. FC Tatran Presov 20:00
20:00 434 Baltika Kaliningrad
-
Fakel Voronezh 20:00
20:00 442 FC Chiasso
-
FC Wil 1900 20:00
20:00 443 FC Rapperswil-Jona
-
FC Wohlen 20:00
20:00 - AEL Limassol
-
Aris Limassol 20:00
20:00 - SV Lafnitz
-
Allerheiligen 20:00
20:00 - SV Wals-Grünau
-
FC Pinzgau Saalfelden 20:00
20:00 - Sliema Wanderers
-
Senglea Athletic 20:00
20:00 - K.FC.Turnhout
-
Harelbeke 20:00
20:00 - Racing White Daring Molenbeek
-
FC Vigor Wuitens Hamme 20:00
20:00 - Torpedo Kutaisi
-
FC Dila Gori 20:00
20:15 446 Vitoria Guimaraes
-
Sporting 20:15
20:30 447 Limeric
-
Bohemians Dublin 20:30
20:30 448 Deportivo San Martin
-
Melgar 20:30
20:30 - Hapoel Beer Sheva
-
Maccabi Netanya 20:30
20:30 - Dessel
-
SK Kermt-Hasselt 20:30
20:45 449 Alkmaar
-
Den Haag 20:45
20:50 - Al Faiha
-
Al-Ittihad Jeddah 20:50
21:00 124 Montpellier
-
Strasbourg 21:00
21:00 125 Nice
-
Guingamp 21:00
21:00 126 Rennes
-
Dijon 21:00
21:00 128 Troyes
-
Nantes 21:00
21:00 127 St.Etienne
-
Amiens 21:00
21:00 453 Juventus Bükreş
-
FCSB 21:00
21:00 - Cukaricki
-
Radnicki Nis 21:00
21:00 - Javor
-
Vojvodina 21:00
21:00 - Sarajevo
-
Zeljeznicar 21:00
21:00 450 Eupen
-
KV Oostende 21:00
21:00 451 KV RS Waasland Beveren
-
Sporting Lokeren 21:00
21:00 452 Mlada Boleslav
-
Slovan Liberec 21:00
21:00 - CSKA Sofya
-
Vitosha Bistrica 21:00
21:00 - Lommel United
-
R RC Mormont 21:00
21:00 - UR LA Louviere Centre
-
Rusg Quevy 21:00
21:15 129 Girona
-
At.Madrid 21:15
21:15 - Ajax Cape Town
-
L. Golden Arrows 21:15
21:20 - NK Maribor
-
Krsko Posavlje 21:20
21:30 459 Olympiakos
-
Larissa 21:30
21:30 464 Numancia
-
Huesca 21:30
21:30 463 Cordoba
-
Cadiz 21:30
21:30 462 J. Bialystok
-
Slask Wroclaw 21:30
21:30 461 Longford Town
-
Athlone Town 21:30
21:30 456 Yellow-Red Mechelen
-
FC Antpenwer 21:30
21:30 460 Ujpest Budapeşte
-
Diosgyör 21:30
21:30 457 Oud Heverlee
-
Cercle Brugge 21:30
21:30 467 Club Nacional de Football
-
Juventud de las Piedras 21:30
21:30 458 Union Espanola
-
San Luis De Quillota 21:30
21:30 466 CA Boston River
-
Plaza Colonia 21:30
21:30 468 Racing Club Montevideo
-
Ca Cerro 21:30
21:30 465 Fenix
-
Institucion Atletica Sud America 21:30
21:45 132 Sivasspor
-
Malatya Bld 21:45
21:45 131 Osmanlispor
-
Galatasaray 21:45
21:45 471 Adana Demir
-
Rizespor 21:45
21:45 130 Verona
-
Napoli 21:45
21:45 470 Heerenveen
-
Heracles 21:45
21:45 - Valetta
-
Mosta FC 21:45
22:00 473 Corinthians SP
-
Vitoria BA 22:00
22:00 474 Rijeka
-
NK Lokomotiva Zagreb 22:00
22:00 - Orsomarso
-
Atletico Fc 22:00
22:00 - Deportes Magallanes
-
Puerto Montt 22:00
22:30 475 Abc RN
-
Internacional RS 22:30
22:30 477 Guarani SP
-
Santa Cruz PE 22:30
22:30 476 BOA EC MG
-
Ceara CE 22:30
22:30 478 Crb Al
-
Luverdense MT 22:30
22:30 479 Benfica
-
Belenenses 22:30
23:00 481 Valladolid
-
Barcelona Atletic 23:00
23:00 - New York Red Bulls II
-
FC Cincinnati 23:00
23:00 480 Deportivo Municipal
-
Sport Rosario 23:00
23:00 - Boston Breakers
-
Orlando Pride 23:00
23:00 - N Carolina Courage
-
Washington Spirit 23:00
23:15 133 Sevilla
-
Espanyol 23:15
23:15 482 Rionegro Aguilas
-
Tigres Fc 23:15
23:15 - Cucuta Deportivo
-
Fortaleza Fc 23:15
23:30 - Valledupar Fc
-
Barranquilla Fc 23:30
00:00 484 Antofagasta
-
Palestino 00:00
01:00 486 Flamengo RJ
-
Atletico GO 01:00
01:00 489 Lobos
-
America De Mexico 01:00
01:00 488 Cruz Azul
-
Atlas 01:00
01:00 492 Libertad Asuncion
-
General Diaz 01:00
01:00 487 Paysandu PA
-
Parana Clube PR 01:00
01:00 - Coquimbo Unido
-
Nublense 01:00
01:00 - Csd Barnechea
-
Deportes Copiapo 01:00
01:05 - Raging Rhinos
-
Charleston Battery 01:05
01:30 490 A. Bucaramanga
-
Boyaca Patriotas Fc 01:30
02:00 491 Independiente SF
-
Deportivo Cali 02:00
02:00 - Richmond Kickers
-
Toronto FC II 02:00
02:00 - Charlotte Indepedence
-
Orlando City B 02:00
02:00 - Sky Blue FC
-
Seattle Reign FC 02:00
02:30 - FC Tampa Bay Rowdies
-
Ottawa Fury FC 02:30
02:30 495 Montreal Impact
-
Real Salt Lake 02:30
02:30 496 Orlando City SC
-
Columbus Crew 02:30
02:30 - New York Cosmos
-
Indy Eleven 02:30
02:30 494 Colo Colo
-
U. Concepcion 02:30
03:00 497 Tigres
-
Unam Pumas 03:00
03:00 498 Tiburones Rojos del Veracruz
-
Gallos Blancos de Queretaro 03:00
03:00 499 Chicago Fire
-
Toronto FC 03:00
03:00 - San Francisco Deltas
-
Carolina 03:00
03:06 500 Leon
-
Monterrey 03:06
03:30 - Saint Louis FC
-
Pittsburgh Riverhounds 03:30
03:30 - Rio Grande Valley FC
-
Vancouver Whitecaps FC II 03:30
03:30 - OCK Energy FC
-
San Antonio FC 03:30
03:30 501 Sporting Kansas City
-
FC Dallas 03:30
03:45 502 Deportivo Pasto
-
Independiente Medellin 03:45
04:00 503 Colorado Rapids
-
Dc United 04:00
04:00 - Carmelita
-
Cartagines 04:00
04:00 - Santos
-
Municipal Liberia 04:00
05:00 504 V. Whitecaps
-
Houston Dynamo 05:00
05:00 - Herediano
-
Municipal Grecia 05:00
05:00 - Portland Thorns FC
-
Houston Dash 05:00
05:06 505 Guadalajara Chivas
-
Puebla 05:06
05:30 506 S. J. Earthquakes
-
Philadelphia Union 05:30
06:00 - Sacramento Republic FC
-
Reno 1868 FC 06:00
11:00 507 Changchun Yatai
-
Tianjin Quanjian 11:00
14:00 547 Dalian Yifang FC
-
Shijiazhuang Ever Bright Fc 14:00
14:30 548 Wuhan Zall Fc
-
Xinjiang Tianshan Leopard 14:30
14:35 552 Guangzhou R&F FC
-
Shandong Luneng 14:35
14:35 553 Henan Jianye
-
Chongqing Lifan 14:35
14:35 554 Beijing Konggu
-
Mongul Zhongyou 14:35
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
MS - Ürdün
55 - 86
Çin Maç Özeti
MS 770 Seattle
79 - 78
San Antonio Maç Özeti
MS 769 Chicago
106 - 115
LA Sparks Maç Özeti
MS 768 Minnesota
111 - 52
Indiana Maç Özeti
MS 766 Connecticut
70 - 82
NY Liberty Maç Özeti
MS 767 Washington
79 - 89
Phoenix Maç Özeti
16:00 - Lübnan
-
Filipinler 16:00
16:15 - Macaristan
-
İzlanda 16:15
17:00 754 İsveç
-
Slovakya 17:00
18:30 - Almanya
-
Polonya 18:30
18:30 - Yeni Zelanda
-
Avustralya 18:30
19:00 755 Ermenistan
-
Bosna Hersek 19:00
20:00 - Slovenya
-
Türkiye 20:00
20:30 - Portekiz
-
Beyaz Rusya 20:30
21:00 - Sırbistan
-
Rusya 21:00
21:00 - İran
-
Güney Kore 21:00
21:15 758 Kosovo
-
Estonya 21:15
21:30 759 Arnavutluk
-
Hollanda 21:30
03:00 753 Dallas
-
Atlanta 03:00