Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
6 422 Niigata Albirex
0 - 0
Kashiwa Reysol Canlı İzle
50 421 Shimizu Pulse
0 - 0
Vegalta Sendai Canlı İzle
Ert. - Atletico Tucuman
0 - 0
River Plate
Ipt. - Agrotikos Asteras 1932
0 - 0
Panthrakikos
MS 420 Los Angeles Galaxy
0 - 0
Philadelphia Union Maç Özeti
MS - Deportivo Saprissa
2 - 2
Herediano Maç Özeti
MS 419 Seattle Sounders
3 - 3
New England Revolution Maç Özeti
MS 418 America De Mexico
1 - 2
Atlas Maç Özeti
MS - San Francisco Deltas
0 - 1
New York Cosmos Maç Özeti
MS 417 D. La Equidad
0 - 1
Deportivo Cali Maç Özeti
MS - Rio Grande Valley FC
3 - 0
OCK Energy FC Maç Özeti
MS 416 Sporting Kansas City
3 - 0
Real Salt Lake Maç Özeti
MS 415 Pachucha
2 - 2
Cruz Azul Maç Özeti
MS 414 Guadalajara Chivas
1 - 1
Leon Maç Özeti
MS - Colorado Springs Switchbacks FC
2 - 3
Seattle Sounders II Maç Özeti
MS 412 FC Dallas
2 - 2
Portland Timbers Maç Özeti
MS 413 Minnesota United Fc
0 - 1
S. J. Earthquakes Maç Özeti
MS 411 Tigres
3 - 0
Club Tijuana Maç Özeti
MS 410 Monarcas Morelia
4 - 0
Unam Pumas Maç Özeti
MS 406 Union De Santa Fe
0 - 0
CA Patronato Parana Maç Özeti
MS - FC Tampa Bay Rowdies
1 - 0
Richmond Kickers Maç Özeti
MS - Louisville City FC
0 - 0
Toronto FC II Maç Özeti
MS 408 Columbus Crew
2 - 3
New York City FC Maç Özeti
MS 409 NY Metrostars
2 - 1
Chicago Fire Maç Özeti
MS 407 Union Espanola
2 - 1
Everton De Vina Maç Özeti
MS - Puerto Rico FC
0 - 1
Carolina Maç Özeti
MS - Miami FC
2 - 0
FC Edmonton Maç Özeti
MS - Chacarita Juniors
4 - 1
Club Villa Dalmine Maç Özeti
MS 404 CA Temperley
3 - 0
Racing Club Maç Özeti
MS - Charleston Battery
2 - 2
Ottawa Fury FC Maç Özeti
MS - Pittsburgh Riverhounds
1 - 0
Harrisburg City Islanders Maç Özeti
MS - Boston Breakers
3 - 0
Seattle Reign FC Maç Özeti
MS - Washington Spirit
0 - 1
Houston Dash Maç Özeti
MS - Jacksonville Armada
1 - 1
Indy Eleven Maç Özeti
MS 405 Atletico Nacional
1 - 0
Once Caldas Maç Özeti
MS 403 Envigado FC
1 - 2
Deportivo Pasto Maç Özeti
MS - Raging Rhinos
4 - 0
Charlotte Indepedence Maç Özeti
MS - Real Monarchs SLC
2 - 1
Swope Park Rangers Maç Özeti
MS - Vancouver Whitecaps FC II
0 - 0
Sacramento Republic FC Maç Özeti
MS 402 Jaguares de Chiapas FC
2 - 2
Santos Laguna Maç Özeti
MS - Penarol Uru
1 - 1
CA River Plate Maç Özeti
MS - Cdsc Iberia
0 - 1
Coquimbo Unido Maç Özeti
MS - La Serena
1 - 1
Puerto Montt Maç Özeti
MS 401 CA Tigre
0 - 1
Banfield Maç Özeti
MS - Bethlehem Steel FC
1 - 0
FC Cincinnati Maç Özeti
MS 398 Santiago Wanderers
1 - 1
Deportes Iquique Maç Özeti
MS 399 Sportiva Luqueno
0 - 0
Trinidense Maç Özeti
MS 397 Deportivo Municipal
0 - 1
UTC De Cajamarca Maç Özeti
MS 396 Jaguares De Cordoba
1 - 1
Boyaca Patriotas Fc Maç Özeti
MS - N Carolina Courage
3 - 1
Orlando Pride Maç Özeti
MS - Portland Thorns FC
1 - 0
Chicago Red Stars Maç Özeti
MS - Atletico Fc
1 - 2
Boyaco Chico Maç Özeti
MS 395 Orlando City SC
2 - 0
Colorado Rapids Maç Özeti
MS 394 Chaves
0 - 2
Porto Maç Özeti
MS 393 CA Sarmiento
0 - 4
Colon De Santa Fe Maç Özeti
MS 390 Gymnasia La Plata
0 - 1
San Lorenzo Maç Özeti
MS 391 CA Huracan
0 - 1
Newell's Old Boys Maç Özeti
MS 392 Montreal Impact
1 - 2
V. Whitecaps Maç Özeti
MS - Deportes Copiapo
1 - 0
Deportes Magallanes Maç Özeti
MS - Union San Felipe
1 - 2
Deportes Valdivia Maç Özeti
MS 129 Espanyol
0 - 3
Barcelona Maç Özeti
MS 128 Torino
1 - 1
Sampdoria Maç Özeti
MS - Olympique Lyon
0 - 1
Manchester City Lfc Maç Özeti
MS 389 Zaragoza
1 - 2
Getafe Maç Özeti
MS - NK Olimpija Ljubljana
0 - 0
NK Maribor Maç Özeti
MS 387 Longford Town
3 - 1
Athlone Town Maç Özeti
MS 386 Cobresal
3 - 2
Huachipato Maç Özeti
MS - CSD Flandria
2 - 0
Central Cordoba Sde Maç Özeti
MS 545 Videoyon
3 - 2
Debrecen Maç Özeti
MS - Ca Cerro
1 - 0
Fenix Maç Özeti
MS - CA Boston River
1 - 0
Institucion Atletica Sud America Maç Özeti
MS - Liverpool Montevideo
2 - 2
Juventud de las Piedras Maç Özeti
MS 385 SK Lierse
0 - 0
Yellow-Red Mechelen Maç Özeti
MS 388 Lechia Gdansk
2 - 0
Termalica Bruk-Bet Nieciecza Maç Özeti
MS 383 FK Viktoria Plzen
2 - 0
Dukla Prag Maç Özeti
MS - Orlando Pirates
2 - 1
Chippa United Maç Özeti
MS 384 Melgar
2 - 1
Alianza Atletico Maç Özeti
MS 126 Montpellier
0 - 3
Lille Maç Özeti
MS 123 Bastia
1 - 0
Rennes Maç Özeti
MS 127 Nantes
1 - 0
Lorient Maç Özeti
MS 124 Guingamp
0 - 2
St.Etienne Maç Özeti
MS 125 Metz
2 - 1
Nancy Maç Özeti
MS - JS Saoura
0 - 0
MC Alger Maç Özeti
MS 381 Sporting Lokeren
4 - 1
Eupen Maç Özeti
MS 382 KV RS Waasland Beveren
0 - 1
ST. Truidense VV Maç Özeti
MS - Maccabi Tel Aviv
1 - 2
Hapoel Beer Sheva Maç Özeti
MS - Al-Ittihad Jeddah
2 - 2
Al Faisaly Maç Özeti
MS - Al Wehda
1 - 3
Al Hilal Maç Özeti
MS - Al Qadisiyah FC
1 - 1
Al İttifak Maç Özeti
MS - Al Nasr
1 - 0
Al-Shabab Maç Özeti
MS - Al Khaleej
1 - 1
Al Fateh SC Maç Özeti
MS - Al Taawon
4 - 3
Al Baten Maç Özeti
MS - Juventud Unida Gualeguaychu
0 - 1
Almagro Maç Özeti
MS - Husa Hassania
1 - 0
OCK Olympique De Khouribga Maç Özeti
MS 380 FC Viitorul Constanta
3 - 2
FC Astra Ploiesti Maç Özeti
MS 379 Benfica
2 - 1
Estoril Praia Maç Özeti
MS - Beitar Jerusalem
2 - 0
Maccabi Haifa Maç Özeti
MS 378 Rijeka
2 - 0
Inker Zapresic Maç Özeti
MS - Wigry S.
2 - 0
MKS Kluczbork Maç Özeti
MS - LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
0 - 1
Stara Zagora Maç Özeti
MS - Radnicki Nis
2 - 0
Javor Maç Özeti
MS - Mladost Lucani
2 - 0
Vozdovac Maç Özeti
MS - Beograd
0 - 2
FK Radnik Surdulica Maç Özeti
MS - Al Ain
3 - 2
Al Wahda FC Abu Dhabi Maç Özeti
MS 120 Crystal Palace
0 - 2
Burnley Maç Özeti
MS 122 Las Palmas
0 - 5
At.Madrid Maç Özeti
MS 121 Wolfsburg
0 - 6
B.Münih Maç Özeti
MS 375 Brighton
0 - 1
Bristol City Maç Özeti
MS 372 Salzburg
1 - 1
SV Ried Maç Özeti
MS 374 Wolfsberger AC
2 - 2
Mattersburg Maç Özeti
MS 373 St. Pölten
3 - 3
SCR Altach Maç Özeti
MS - Stomil Olsztyn SA
1 - 1
Pogon Siedlce Maç Özeti
Ert. 371 TPS Turku
1 - 1
EIF
MS 370 Dundee United
2 - 2
Dumbarton Maç Özeti
MS - Nueva Chicago
2 - 0
Guillermo Brown Maç Özeti
MS 119 Trabzonspor
0 - 0
Gençlerbirliği Maç Özeti
MS - Afjet Afyonspor
0 - 1
Düzyurtspor Maç Özeti
MS 366 Terek Grozny
5 - 2
Ural Ekaterinburg Maç Özeti
MS 367 Levante
1 - 0
Real Oviedo Maç Özeti
MS 368 Valladolid
1 - 1
Numancia Maç Özeti
MS 363 Brann
1 - 1
Viking Maç Özeti
MS 357 Neman Grodno
1 - 4
FC Vitebsk Maç Özeti
MS - ND Gorica
0 - 0
Krsko Posavlje Maç Özeti
MS - Zaglebie Sosnowiec
3 - 1
Wisla Pulawy Maç Özeti
MS - MKS Chojniczanka Chojnice
1 - 2
Sandecja Nowy Sacz Maç Özeti
MS - Drutex-Bytovia
0 - 0
Olimpia Grudziadz Maç Özeti
MS - Supersport United
2 - 2
Kaizer Chiefs Maç Özeti
MS - AL-NAJMA MANAMA
2 - 2
MALKIYA CLUB Maç Özeti
MS - AL-HALA MUHARRAQ
0 - 1
EAST RIFFA Maç Özeti
MS - BAHRAIN SC
2 - 1
AL-AHLI Maç Özeti
MS 359 Ferencvaros
3 - 1
Mezökövesd Zsory Maç Özeti
MS 362 Ujpest Budapeşte
1 - 2
MTK Budapeşte FC Maç Özeti
MS 358 Diosgyör
2 - 1
Vasas Budapest Maç Özeti
MS 361 Honved
1 - 0
Gyirmot Maç Özeti
MS 360 Haladas
2 - 0
Paksi SE Maç Özeti
MS - Pembroke
0 - 2
Sliema Wanderers Maç Özeti
MS - Balzan FC
1 - 1
Hamrun Spartans FC Maç Özeti
MS - MC Oran
0 - 0
JS Kabylie Maç Özeti
MS - USM Alger
3 - 0
CA Batna Maç Özeti
MS - Saburtalo Tbilisi
5 - 0
Shuqura Maç Özeti
MS - Karmiotissa Pelomidion
0 - 1
Ermis Aradippou Maç Özeti
MS 356 KRC Genk
3 - 0
KV Kortrijk Maç Özeti
MS 364 Academia Cantolao
2 - 0
Union Comercio Maç Özeti
MS 365 Slask Wroclaw
0 - 2
Gornik Leczna Maç Özeti
MS 355 FC Lausanne-Sport
1 - 3
FC Vaduz Maç Özeti
MS - FC Winterthur
3 - 2
FC Aarau Maç Özeti
MS - FC Wohlen
1 - 2
Neuchatel Xamax Maç Özeti
MS 354 Adana Demir
1 - 4
Bandırmaspor Maç Özeti
MS 118 Monaco
3 - 1
Toulouse Maç Özeti
MS - FK Mas Taborsko
1 - 2
SFC Opava Maç Özeti
MS - FK Varnsdorf
2 - 1
1 SC Znojmo Maç Özeti
MS - Vitkovice
1 - 0
FK Usti Nad Labem Maç Özeti
MS 350 Minsk
2 - 0
ISLOCH Maç Özeti
MS 353 Nacional
0 - 2
Rio Ave Maç Özeti
MS 352 Boavista
1 - 0
CD Tondela Maç Özeti
MS 351 FC Fastav Zlin
1 - 2
Mlada Boleslav Maç Özeti
MS - Katowice
3 - 0
Tychy Maç Özeti
MS - Vitoria Guimaraes B
2 - 1
Sporting Braga B Maç Özeti
MS 349 U. Catolica
3 - 1
U. Chile Maç Özeti
MS - FK Liepaja
1 - 3
Spartaks Jurmala Maç Özeti
MS - Ch. Kasba Tadla
2 - 0
RSB Berkane Maç Özeti
MS - Raja Casablanca
4 - 0
Mat Maghrib Association Tetouan Maç Özeti
MS - Union Gurten
2 - 2
Sparkasse Gleisdorf Maç Özeti
MS - Doxa Katokopias
0 - 1
Aris Limassol Maç Özeti
MS - Maccabi Petah Tikva
1 - 0
Hapoel Bnei Sakhnin Maç Özeti
MS - FK KRUPA
1 - 1
Zrinjski Mostar Maç Özeti
MS - Radnik Bijeljina
0 - 3
Sarajevo Maç Özeti
MS - Celik Zenica
1 - 0
MLADOST DOBOJ KAKANJ Maç Özeti
MS - Paris Saint Germain
2 - 0
FC Barcelona Maç Özeti
MS - MS Ironi Ashdod
2 - 0
Hapoel Tel Aviv Maç Özeti
MS - Hapoel Kfar Saba
1 - 0
Hapoel Ashkelon Maç Özeti
MS - Renate
0 - 2
Como Maç Özeti
MS - Olbia
1 - 0
Robur Siena Maç Özeti
MS - Lucchese
2 - 0
Carrarese Maç Özeti
MS - Prato
1 - 0
Giana Erminio Maç Özeti
MS - US Citta Di Pontedera
1 - 1
Piacenza Maç Özeti
MS - Lupa Roma
1 - 1
Alessandria Maç Özeti
MS - Livorno
1 - 0
Cremonese Maç Özeti
MS - Racing Club Roma
2 - 2
Pistoiese Maç Özeti
MS - Viterbese
0 - 0
Arezzo Maç Özeti
MS - Pro Piacenza
2 - 1
Tuttocuoio 1957 Maç Özeti
MS 117 Real
2 - 1
Valencia Maç Özeti
09:00 428 Omiya Ardija
-
Urawa Red Diamonds 09:00
09:00 426 Tokyo
-
Sanfrecce Hiroshima 09:00
09:00 427 Iwata Jubilo
-
Consadole Sapporo 09:00
09:00 423 Daegu FC
-
Seoul 09:00
09:00 424 Gwangju FC
-
Jeonbuk Hyundai Motors 09:00
09:00 425 Jeju Utd
-
Suwon Bluewings 09:00
09:00 - Suwon
-
Daejeon Citizen 09:00
09:00 - Bucheon
-
Gyeongnam FC 09:00
10:00 430 Kashima Antlers
-
Sagan Tosu 10:00
10:00 431 Vissel Kobe
-
Ventforet Kofu 10:00
10:00 429 Melbourne Victory FC
-
Brisbane Roar FC 10:00
10:30 - Pekin Renhe
-
Zhejiang Yiteng 10:30
11:00 433 Yokohama F Marinos
-
Gamba Osaka 11:00
11:00 432 Incheon Utd
-
Ulsan Hyundia Horang-I 11:00
11:00 - Seoul E-Land
-
Asan 11:00
11:00 - Tom Youth
-
Zenit Youth 11:00
11:00 - Persela
-
Bali United Pusam 11:00
12:30 - Kolkheti Poti
-
Dinamo Batumi 12:30
13:00 131 Kasımpaşa
-
Akhisar Bld 13:00
13:00 130 Osasuna
-
Deportivo 13:00
13:00 434 Cerezo Osaka
-
Kawasaki Frontale 13:00
13:00 435 Alcorcon
-
Cadiz 13:00
13:00 - Kryliya Sovetov
-
Orenburg Youth 13:00
13:00 - Rostov Youth
-
Amkar Youth 13:00
13:00 - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor U21
-
Manisaspor U21 13:00
13:00 - Fenerbahce
-
Caykur Rizespor 13:00
13:00 - Kasimpasa
-
Akhisar Belediye Gençlik ve Spor U21 13:00
13:15 - CF Uniao Madeira
-
Aves 13:15
13:30 132 Roma
-
Lazio 13:30
14:00 133 Man.Utd
-
Swansea City 14:00
14:00 438 Wimbledon
-
Oldham Athletic 14:00
14:00 439 Bolton
-
Peterborough Utd. 14:00
14:00 440 Bristol Rovers
-
Millwall 14:00
14:00 441 Charlton
-
Swindon Town 14:00
14:00 442 Fleetwood Town
-
Port Vale 14:00
14:00 443 Northampton Town
-
Gillingham 14:00
14:00 444 Oxford United
-
Shrewsbury Town 14:00
14:00 445 Rochdale
-
Bradford City 14:00
14:00 446 Scunthorpe
-
Coventry City 14:00
14:00 447 Sheffield United
-
Chesterfield 14:00
14:00 448 Southend United
-
Bury 14:00
14:00 449 Walsall
-
MK Dons 14:00
14:00 - Barito Putera
-
Perseru Serui 14:00
14:00 - Balıkesirspor U21
-
Boluspor U21 14:00
14:00 - Greve Fodbold
-
Hvidovre 14:00
14:00 437 Viborg FF
-
Aalborg 14:00
14:00 450 Olimpik Donetsk
-
Zorya Lugansk 14:00
14:00 451 Volyn Lutsk
-
FC Dnipro 14:00
14:00 - Adanaspor
-
Antalyaspor 14:00
14:05 - Shivajians
-
Minerva FC 14:05
14:30 456 FC Ufa
-
Arsenal Tula 14:30
14:30 455 Hannover
-
Düsseldorf 14:30
14:30 453 1860 Münih
-
E. Braunschweig 14:30
14:30 454 Aue
-
Kickers Würzburg 14:30
14:30 - Auerbach
-
FC Viktoria Berlin 14:30
14:30 - FSV Union Fuerstenwalde
-
Lokomotiv Leipzig 14:30
14:30 - Neustrelitz
-
Neugersdorf 14:30
14:30 - Berliner AK
-
FSV Wacker Nordhausen 14:30
14:30 - PSM Makassar
-
Persija Jakarta (ISL) 14:30
14:30 - FC Dila Gori
-
FC Samtredia 14:30
14:35 457 Chongqing Lifan
-
Shanghai Sipg 14:35
14:35 - Shijiazhuang Ever Bright Fc
-
Dalian Yifang FC 14:35
14:45 458 St. Gallen
-
Young Boys 14:45
14:45 459 Thun
-
FC Sion 14:45
14:45 - Akademisk Boldklub Gladsaxe
-
Vendsyssel FF 14:45
14:45 - FC Helsingor
-
Skive IK 14:45
14:45 - Hobro IK
-
Roskilde 14:45
14:45 - Naestved BK
-
Vejle 14:45
14:45 - FC Fredericia
-
Bk Fremad Amager 14:45
14:45 - HB Koge
-
Nykobing Fc 14:45
15:00 460 Preussen Münster
-
Zwickau 15:00
15:00 - Nürnberg (A)
-
VFR Garching 15:00
15:00 - Fortuna Düsseldorf (A)
-
Wattenscheid 09 15:00
15:00 - Saint Pauli (A)
-
Eintracht Braunschweig (A) 15:00
15:00 - MSV Duisburg
-
Sand 15:00
15:00 - Freiburg
-
Essen Schönebeck 15:00
15:00 - Wolfsburg Wend.
-
M'gladbach 15:00
15:00 - Bayer 04 Leverkusen
-
Frankfurt 15:00
15:00 - Stuttgart Kickers
-
Nöttingen 15:00
15:00 - Pitea
-
Kvarnsvedens 15:00
15:30 - FC Matera
-
Mopoli 15:30
15:30 - Catanzaro
-
US Casertana 1908 15:30
15:30 - Foggia
-
Melfi 15:30
15:30 - Messina
-
Cosenza 15:30
15:30 - Fidelis Andria
-
Urbs Sportiva Reggina 1914 15:30
15:30 - Akragas
-
Juve Stabia 15:30
15:30 - Catania
-
Siracusa 15:30
15:30 - Paganese
-
Lecce 15:30
15:30 - SS Taranto 1927
-
Vibonese 15:30
15:30 - Virtus Francavilla
-
Unicusano Fondi 15:30
15:30 461 KAA Gent
-
RSC Anderlecht 15:30
16:00 141 Fenerbahçe
-
Rizespor 16:00
16:00 470 Balıkesirspor
-
Boluspor 16:00
16:00 134 Caen
-
Ol.Marsilya 16:00
16:00 139 Genoa
-
Chievo 16:00
16:00 140 Palermo
-
Fiorentina 16:00
16:00 137 Crotone
-
Milan 16:00
16:00 136 Cagliari
-
Pescara 16:00
16:00 138 Empoli
-
Sassuolo 16:00
16:00 135 Bologna
-
Udinese 16:00
16:00 465 IFK Mariehamn
-
Vaasan Ps 16:00
16:00 464 NK Istra 1961
-
Hajduk Split 16:00
16:00 467 AIK
-
GIF Sundsvall 16:00
16:00 - Aluminij Kidricevo
-
NK Radomlje 16:00
16:00 468 Frej
-
Brommapojkarna 16:00
16:00 466 Mjondalen
-
Kongsvinger 16:00
16:00 - TNS
-
Bala Town 16:00
16:00 - Ajax Cape Town
-
Platinum Stars 16:00
16:00 - Baroka FC
-
B'Fontein Celtic 16:00
16:00 - FK Ventspils
-
Rigas Futbola 16:00
16:00 - Sturm Graz (A)
-
Deutschlandsberger SC 16:00
16:00 - Meppen
-
Hamburg (A) 16:00
16:00 - Hansa Lüneburg
-
Oldenburg 16:00
16:00 - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
-
ETSV Weiche Flensburg 16:00
16:00 - FC Chiasso
-
Zurich 16:00
16:00 - FC Le Mont
-
FC Wil 1900 16:00
16:00 - Avaldsnes
-
Roa 16:00
16:00 - Nybergsund
-
Baerum 16:00
16:00 - Egersund
-
Vidar 16:00
16:00 - Fram Larvik
-
Nest Sotra 16:00
16:00 - AEK
-
Apollon 16:00
16:00 - I. Basaksehir
-
Besiktas 16:00
16:05 142 Everton
-
Chelsea 16:05
16:05 143 Middlesbrough
-
Man.City 16:05
16:30 144 Augsburg
-
Hamburg 16:30
16:30 474 Belaz Zhodino
-
FC Transmash Mogilev 16:30
16:30 - Torpedo Kutaisi
-
Dinamo Tiflis 16:30
16:30 475 J. Bialystok
-
Pogon Szczecin 16:30
16:35 - Lajong
-
Aizawl 16:35
16:35 - Mohun Bagan AC
-
Chennai City 16:35
17:00 484 Grasshoppers
-
FC Lugano 17:00
17:00 482 CSKA Moskova
-
Spartak Moskova 17:00
17:00 483 Lugo
-
Girona 17:00
17:00 - FC Milsami
-
Saxan Ceadir Lunga 17:00
17:00 - FC Zaria Balti
-
Dinamo Auto 17:00
17:00 - Sheriff
-
Speranta 17:00
17:00 - Dacia Chisinau
-
CS Petrobuc 17:00
17:00 - Zimbru Chisinau
-
FC Academia Chisinau 17:00
17:00 - FC Porto B
-
Sporting Lisbon B 17:00
17:00 - Shkupi Skopje
-
Shkendija 17:00
17:00 - Vardar
-
Pobeda 17:00
17:00 - Sileks Kratovo
-
Bregalnica Kraun 17:00
17:00 - Pelister Bitola
-
FK Makedonija Gjorge Petrov 17:00
17:00 - Renova
-
Rabotnicki 17:00
17:00 - Neos Acharnaikos
-
Lamia 17:00
17:00 - Kissamikos
-
Trikala 17:00
17:00 - Aiginiakos
-
Chania 17:00
17:00 - Anagennisi Karditsas
-
Kallithea 17:00
17:00 - Panegialios
-
Sparti 17:00
17:00 - Hildesheim
-
Rehden 17:00
17:00 - Hibernians
-
ST Andrew FC 17:00
17:00 - FK Zalgiris Kaunas
-
Utenis 17:00
17:00 - Panserraikos
-
Aris 17:00
17:00 - Linköpings
-
Djurgardens 17:00
17:00 - Asker
-
Skeid 17:00
17:00 - Nardo
-
Byasen 17:00
17:00 - Altınordu U21
-
Şanlırufaspor U21 17:00
17:00 481 Independiente
-
Olimpia Asuncion 17:00
17:00 480 Kopenhag
-
Lyngby 17:00
17:00 485 Shakhtar Donetsk
-
FC Oleksandria 17:00
17:00 - Partizan Belgrad
-
Napredak 17:00
17:15 145 Real Betis
-
Alaves 17:15
17:30 486 Trenkwalder Admira
-
Rapid Vien 17:30
17:30 487 FC Dinamo Brest
-
SLAVIA MOZYR 17:30
17:35 - Al Sahel
-
Burgan 17:35
17:35 - Al-Arabi
-
Al Tadamon 17:35
17:45 - Montana
-
Botev Plovdiv 17:45
17:45 - Metlaoui
-
Ben Guerdane 17:45
17:45 - Club Africain
-
Esperance Sportive De Tunis 17:45
17:45 - ES Sahel
-
Club Sportif Sfaxien 17:45
17:55 - NK Celje
-
FC Luka Koper 17:55
18:00 146 Dijon
-
Bordeaux 18:00
18:00 491 Arouca
-
Moreirense 18:00
18:00 492 Feirense
-
Maritimo Madeira 18:00
18:00 494 Syrianska
-
Varbergs 18:00
18:00 489 MFK Karniva
-
Hradec Kralove 18:00
18:00 490 FK Teplice
-
1 FC Slovacko 18:00
18:00 - SL Benfica B
-
Academica 18:00
18:00 - Olhanense
-
Freamunde 18:00
18:00 - Espinho
-
Gil Vicente 18:00
18:00 - AD Fafe
-
Viseu 18:00
18:00 - Famalicao
-
Vizela 18:00
18:00 - Penafiel
-
Santa Clara 18:00
18:00 - Cova Piedade
-
Varzim 18:00
18:00 488 O'higgins
-
San Luis De Quillota 18:00
18:00 - FK Jelgava
-
Riga FC 18:00
18:00 - Kenitra
-
Hoceima 18:00
18:00 - Ittihad Tanger
-
Wydad Athletic Club Casablanca 18:00
18:00 - Gzira United Fc
-
Birkirkara 18:00
18:00 - AEL Limassol
-
Apoel Nicosia 18:00
18:00 493 Pandurii Jiu
-
CS Voluntari 18:00
18:00 - Sloboda Tuzla
-
Zeljeznicar 18:00
18:00 - Olimpik Sarajevo
-
Siroki Brijeg 18:00
18:00 - NK METALLEGHE BSI
-
NK Vitez 18:00
18:30 498 Gaziantep Bld
-
Manisaspor 18:30
18:30 147 Totenham
-
Arsenal 18:30
18:30 148 Hoffenheim
-
E.Frankfurt 18:30
18:30 497 Novara
-
Brescia 18:30
18:30 495 Bate Borisov
-
Shakhter Soligorsk 18:30
18:30 - Santarcangelo
-
Maceratese 18:30
18:30 - Bassano
-
Gubbio 18:30
18:30 - Lumezzane
-
Fano 18:30
18:30 - FC Sudtirol
-
Padova 18:30
18:30 - Teramo
-
Parma Calcio 18:30
18:30 - Pordenone
-
Feralpisalo 18:30
18:30 - Venezia
-
Albinoleffe 18:30
18:30 - Ancona
-
Sanbenedettese 18:30
18:30 - Reggiana
-
Forli 18:30
18:30 - Modena
-
Mantova 18:30
18:30 496 SK Slavia Prag
-
FK Baumit Jablonec 18:30
18:30 - VMFD Zalgiris
-
Atlantas Klaipe 18:30
19:00 149 Adanaspor
-
Antalyaspor 19:00
19:00 150 İstanbul Başakşehir FK
-
Beşiktas 19:00
19:00 503 Atromitos
-
Platanias 19:00
19:00 506 Giannina
-
AEK 19:00
19:00 505 Panaitolikos
-
Olympiakos 19:00
19:00 - Panionios
-
Levadeiakos 19:00
19:00 - PAOK
-
Kassiopi 19:00
19:00 - A.O Xanthi
-
Veroia FC 19:00
19:00 - Asteras
-
Iraklis 1908 Fc 19:00
19:00 504 Panathinaikos
-
Larissa 19:00
19:00 521 Cordoba
-
CD Mirandes 19:00
19:00 509 Kristiansund BK
-
Stromsgodset 19:00
19:00 508 Aalesund
-
Tromso 19:00
19:00 512 Stabaek
-
Haugesund 19:00
19:00 510 Sandefjord
-
Molde 19:00
19:00 511 Sogndal IL
-
Lillestrom 19:00
19:00 501 FC GORODEYA
-
Dinamo Minsk 19:00
19:00 507 Alkmaar
-
Vitesse 19:00
19:00 518 Ullensaker / Kisa
-
Fredrikstad 19:00
19:00 513 Floro
-
Elverum 19:00
19:00 517 Strommen
-
FK Arendal 19:00
19:00 514 Jerv
-
Levanger 19:00
19:00 516 Sandnes ULF
-
Tromsdalen 19:00
19:00 515 Ranheim
-
Asane Fotball 19:00
19:00 - FCI
-
Paide Flora 19:00
19:00 - Bryne FK
-
Hodd IL 19:00
19:00 - Nea Salamina
-
Ethnikos 19:00
19:00 500 KV Oostende
-
Royal Charleroi 19:00
19:00 502 Brondby
-
SonderjyskE 19:00
19:00 519 Ayacucho FC
-
Sporting Cristal 19:00
19:00 - FK Crvena Zvezda
-
Vojvodina 19:00
19:00 520 Legia Varşova
-
Wisla Krakow 19:00
19:15 - El Nacional
-
Quito 19:15
19:30 151 Eibar
-
Leganes 19:30
19:30 532 FC Rostov
-
Amkar Perm 19:30
19:30 531 FC Gomel
-
FC SLUTSK 19:30
19:30 - Universitario De Popayan
-
Orsomarso 19:30
19:30 533 Chornomorets Odessa
-
Dinamo Kiev 19:30
20:00 536 IBV Vestmannaeyjar
-
Fjölnir 20:00
20:00 535 Akranes
-
FH Hafnarfjördur 20:00
20:00 534 RNK Split
-
Slaven Koprivnica 20:00
20:00 538 Sporting Braga
-
Sporting 20:00
20:00 537 Toluca
-
Gallos Blancos de Queretaro 20:00
20:00 - El Ahly
-
El-Entag El-Harby 20:00
20:00 - Clan Juvenil
-
Independiente Del Valle 20:00
20:00 - Suchitepequez
-
Petapa 20:00
20:00 - Mictlan
-
Marquense 20:00
20:00 - Cukaricki
-
Metalac Gorjni 20:00
20:10 - Khaitan
-
Al Jahra 20:10
20:30 - Al Raed
-
Al Ahli 20:30
20:30 - Antigua GFC
-
Dep. Guastatoya 20:30
20:30 539 CFR Cluj
-
CS Universitatea Craiova 20:30
21:00 542 Sevilla Atletico
-
Mallorca 21:00
21:00 541 Odds BK
-
Valerenga 21:00
21:00 - Fus Rabat
-
Khenifra 21:00
21:00 - D. Malacateco
-
Xelaju 21:00
21:00 540 Royal Mouscron-Peruwelz
-
KSV Roeselare 21:00
21:15 543 Real Garcilaso
-
U. Deportes 21:15
21:30 544 Antofagasta
-
Audax Italiano 21:30
21:30 - CSD Macara
-
Universidad Catolica del Ecuador 21:30
21:30 - Montevideo Wanderers
-
Defensor Sporting 21:30
21:30 - EL Tanque Sisley
-
Danubio 21:30
21:30 - Racing Club Montevideo
-
Plaza Colonia 21:30
21:40 - Club Atletico Los Andes
-
Ferro Carri 21:40
21:45 153 Celta Vigo
-
AT.Bilbao 21:45
21:45 152 Inter
-
Napoli 21:45
21:45 - Argentinos Juniors
-
CA Brown de Adrogue 21:45
22:00 154 Nice
-
Paris 22:00
22:00 546 Godoy Cruz
-
San Martin San Juan 22:00
22:00 549 Atlanta United FC
-
Dc United 22:00
22:00 - Bogota Fc
-
Union Magdalena Santa Marta 22:00
22:00 548 Rionegro Aguilas
-
A. Bucaramanga 22:00
22:00 - Cobreloa
-
Nublense 22:00
22:00 547 Ponte Preta SP
-
Corinthians SP 22:00
22:15 550 Valur Reykjavik
-
Vikingur O 22:15
22:15 551 Belenenses
-
Pacos Ferreira 22:15
23:00 552 Rosario Central
-
CA Aldosivi 23:00
23:00 - Crucero del Norte
-
Estudiantes San Luis 23:00
23:00 - Gimnasia Esgrima Jujuy
-
All Boys 23:00
23:00 - S.M. De Tucuman
-
Douglas Haig 23:00
23:00 - San Marcos De Arica
-
Rangers De Talca 23:00
23:30 - Llaneros Fc
-
Barranquilla Fc 23:30
23:30 553 Juan Aurich
-
Sport Huancayo 23:30
00:00 554 Colo Colo
-
Palestino 00:00
00:00 - Municipal
-
Coban Imperial 00:00
00:00 555 Millonarios FC
-
Atletico Huila 00:00
00:00 - Deportivo Carcha
-
Comunicaciones 00:00
00:00 556 Cerro Porteno
-
Libertad Asuncion 00:00
00:00 557 Alianza Lima
-
Comerciantes U. 00:00
00:00 - Santos
-
Limon Fc 00:00
00:00 - Club Nacional de Football
-
Rampla Juniors 00:00
01:00 - CD Santamarina Tandil
-
Boca Unidos 01:00
01:00 - Sky Blue FC
-
FC Kansas City 01:00
01:10 558 Boca Juniors
-
Arsenal De Sarandi 01:10
01:15 559 America Cali
-
Tigres Fc 01:15
01:30 560 O. Bahaia Blanca
-
Atletico Rafaela 01:30
01:30 - Emelec
-
Delfin Sc 01:30
02:00 562 Puebla
-
Necaxa 02:00
02:00 - Cd Real Santander
-
Leones Fc 02:00
02:00 561 Atletico Junior
-
Independiente Medellin 02:00
02:10 563 Club Guarani
-
General Diaz 02:10
02:15 564 Sport Rosario
-
Deportivo San Martin 02:15
04:00 565 Deportes Tolima
-
Independiente SF 04:00
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
Ert. - Darüşşafaka
0 - 0
Galatasaray
MS 692 Ludwigsburg
79 - 61
Ulm Maç Özeti
MS 691 Bayreuth
74 - 72
FC Bayern Münih Maç Özeti
MS 690 Nanterre
90 - 71
Antibes Maç Özeti
MS - Partizan B
76 - 66
KK Dynamic BG Maç Özeti
MS 689 Valencia
85 - 74
RN Monbus Maç Özeti
MS 688 Real Betis E. Plus
72 - 89
Barcelona Maç Özeti
MS - Mega Leks
93 - 91
Vrsac Maç Özeti
MS - Mogi Das Cruzes
88 - 69
Basquete Maç Özeti
Ert. - Uşak Sportif
0 - 0
Banvit Bandırma
MS 683 Tubingen
80 - 75
Braunschweig Maç Özeti
MS 681 Brose Bamberg
85 - 84
Bremerhaven Maç Özeti
MS 682 Fraport Skyliners
83 - 71
Alba Maç Özeti
MS 684 Aris
69 - 65
PAOK Maç Özeti
MS - Budivelnik
66 - 67
Yuzhny Maç Özeti
MS - NH Ostrava
97 - 88
Prostejov Maç Özeti
MS - Spartak Subotica
75 - 68
Borac Cacak Maç Özeti
MS 678 Yeşilgiresun Belediye
98 - 89
Best Balikesir Basketbol Kulubu Maç Özeti
11:00 - Anyang
-
Thunders 11:00
13:30 670 Fuenlabrada
-
Gran Canaria 13:30
13:30 697 Vitoria Gasteiz
-
Joventut 13:30
13:30 696 U. Murcia
-
Zaragoza 13:30
13:30 695 Bilbao
-
Andorra 13:30
13:40 - Asseco Prokom
-
Polpharma 13:40
13:40 - Anwil Wloc.
-
Sopot 13:40
13:40 - Stelmet
-
Rosa 13:40
13:40 - Czarni Slupsk
-
Miasto Szkla Krosno 13:40
13:40 - Koszalin
-
Morskie Szczecin 13:40
13:40 - Turow
-
Cukier Torun 13:40
13:40 - Kutno
-
Dabrowa Gornicza 13:40
13:40 - Wikana Start
-
Jezioro 13:40
14:00 - Dnipro
-
Cherkasski 14:00
19:30 719 Limoges
-
Pau Orthez 19:30
00:30 - Bauru
-
Brasilia 00:30