Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
IY - Kasimpasa
0 - 0
Bursaspor Canlı İzle
69 - Khanh Hoa
0 - 0
Vicem Hai Phong Canlı İzle
74 101 Melbourne City FC
1 - 3
Sydney FC Canlı İzle
MS 501 FC Dallas
4 - 0
CD Arabe Unido Maç Özeti
MS 502 America Cali
0 - 2
Jaguares De Cordoba Maç Özeti
MS 473 U. Deportes
1 - 1
Real Garcilaso Maç Özeti
MS - Coritiba PR
0 - 2
ASA AL Maç Özeti
MS 500 The Strongest
5 - 0
Union Espanola Maç Özeti
MS 499 Once Caldas
0 - 0
Independiente SF Maç Özeti
MS 498 Atletico Tucuman
3 - 1
Atletico Junior Maç Özeti
MS 497 Envigado FC
1 - 1
Rionegro Aguilas Maç Özeti
MS 496 Alianza Atletico
0 - 1
Melgar Maç Özeti
MS 490 KRC Genk
1 - 0
FC Astra Ploiesti Maç Özeti
MS 488 Kopenhag
0 - 0
Ludogorets Maç Özeti
MS 492 Shakhtar Donetsk
0 - 2
Celta Vigo Maç Özeti
MS 494 Totenham
2 - 2
KAA Gent Maç Özeti
MS 493 Sparta Prag
1 - 1
FC Rostov Maç Özeti
MS 489 Fiorentina
2 - 4
M'gladbach Maç Özeti
MS 491 Ol. Lyon
7 - 1
Alkmaar Maç Özeti
14:00 - Speranta
-
Sheriff 14:00
14:00 - FC Academia Chisinau
-
CS Petrobuc 14:00
14:00 - FC Milsami
-
FC Zaria Balti 14:00
14:00 - Siah Jamegan
-
Tractor Sazi Tabriz FC 14:00
14:00 - Caykur Rizespor
-
Kayserispor 14:00
16:00 - Jerv
-
Kongsvinger 16:00
16:00 - Al-Masry
-
El Sharkia 16:00
16:50 - Al-Khoor
-
Al-Sadd 16:50
17:00 - CA Batna
-
NA Hussein Dey 17:00
18:00 159 Giresunspor
-
Elazığspor 18:00
18:00 - Ullensaker / Kisa
-
Elverum 18:00
18:00 - Paide Flora
-
Trans Narva 18:00
18:00 - USM Bel Abbes
-
CS Constantine 18:00
18:30 - Botev Plovdiv
-
Dunav Ruse 18:30
19:00 102 Rizespor
-
Kayserispor 19:00
19:00 - Al-Rayyan
-
Al-Gharrafa 19:00
19:30 - El Zamalek
-
El Nasr Taadeen 19:30
19:45 - MC Alger
-
ES Setif 19:45
20:00 103 Kasımpaşa
-
Bursaspor 20:00
20:00 161 Hajduk Split
-
NK Istra 1961 20:00
20:00 163 Lyngby
-
Esbjerg 20:00
20:00 164 Arka Gdynia
-
Korona Kielce 20:00
20:00 162 Vysocina Jihlava
-
Hradec Kralove 20:00
20:00 - Balzan FC
-
Mosta FC 20:00
20:30 165 FC Blau-Weiß Linz
-
Wiener Neustadt 20:30
20:30 168 Wacker Innsbruck
-
Swarovski Wattens 20:30
20:30 167 Horn
-
Kapfenberg 20:30
20:30 166 Team für Wien
-
Austria Lustenau 20:30
20:30 171 Union Berlin
-
1860 Münih 20:30
20:30 170 Sandhausen
-
E. Braunschweig 20:30
20:30 172 Kickers Würzburg
-
Furth 20:30
20:30 173 Duisburg
-
Magdeburg 20:30
20:30 - Lokomotiv Leipzig
-
Babelsberg 03 20:30
21:00 104 Nantes
-
Dijon 21:00
21:00 176 Brescia
-
Cittadella 21:00
21:00 175 Paderborn
-
Wehen 21:00
21:00 174 Osnabrück
-
Werder Bremen (A) 21:00
21:00 - Chippa United
-
L. Golden Arrows 21:00
21:00 - Husa Hassania
-
Ch. Kasba Tadla 21:00
21:00 - Hertha II
-
Meuselwitz 21:00
21:00 - FSV Wacker Nordhausen
-
Schönberg 95 21:00
21:00 - Stuttgart (A)
-
Nöttingen 21:00
21:00 - Wormatia Worms
-
SC Teutonia Watzenborn-Steinberg 21:00
21:30 177 Asa Targu Mures
-
CS Voluntari 21:30
21:30 - SK Rapid (A)
-
Ritzing 21:30
21:30 - Astoria Walldorf
-
Pirmasens 21:30
21:30 - Hessen Kassel
-
Waldhof Mannheim 21:30
22:00 196 Den Haag
-
Twente 22:00
22:00 186 Almere City FC
-
FC Osss 22:00
22:00 188 Cambuur Leeuwarden
-
Maastricht 22:00
22:00 189 Dordrecht
-
De Graafschap 22:00
22:00 192 Genç Ajax Amsterdam
-
EVV Eindhoven 22:00
22:00 190 Emmen
-
Fortuna Sittard 22:00
22:00 191 Helmond Sport
-
Genç FC Utrecht 22:00
22:00 187 Breda
-
Volendam 22:00
22:00 193 Genç Psv Eindhoven
-
Waalwijk 22:00
22:00 195 Venlo
-
Achilles 22:00
22:00 194 Stormvogels Telstar
-
Den Bosch 22:00
22:00 198 CF Reus Deportiu
-
Real Oviedo 22:00
22:00 197 Vitoria Guimaraes
-
Moreirense 22:00
22:00 178 Ajaccio
-
Sochaux 22:00
22:00 179 Amiens
-
Orleans 22:00
22:00 181 Stade Lavallois
-
Bourg Peronnas 22:00
22:00 182 Le Havre
-
Auxerre 22:00
22:00 183 Olympique Nimes
-
Ajaccio 22:00
22:00 180 Chamois Niort
-
Red Star FC 22:00
22:00 184 Strasbourg
-
Clermont Foot 22:00
22:00 185 Tours
-
Troyes 22:00
22:00 - Chateauroux
-
US Avranches 22:00
22:00 - FC Chambly Thelle
-
Sedan 22:00
22:00 - Epinal
-
US Creteil 22:00
22:00 - Dunkerque
-
Paris 22:00
22:00 - Pau
-
Ca Bastia 22:00
22:00 - AS Beziers
-
Gs Consolat Marseille 22:00
22:00 - Lyon Duchere
-
ASM Belfort 22:00
22:00 - Les Herbiers
-
US Boulogne Cote d Opale 22:00
22:00 - Valetta
-
Sliema Wanderers 22:00
22:00 - Fuerza Amarilla S.C.
-
Clan Juvenil 22:00
22:15 199 Randers
-
Midtjylland 22:15
22:30 105 Wolfsburg
-
Werder Bremen 22:30
22:30 200 FC Liefering
-
LASK Linz 22:30
22:30 202 Pogon Szczecin
-
Lech Posnan 22:30
22:30 201 Club Brugge
-
Zulte 22:30
22:45 107 Las Palmas
-
Real Sociedad 22:45
22:45 106 Nice
-
Montpellier 22:45
22:45 208 Bohemians Dublin
-
Derry City 22:45
22:45 209 Galway United FC
-
Drogheda 22:45
22:45 211 St. Patrick's Athletic
-
Bray Wanderers 22:45
22:45 210 Limeric
-
Sligo Rovers 22:45
22:45 212 Inverness CT
-
Rangers 22:45
22:45 203 Burton Albion
-
Blackburn 22:45
22:45 204 Wolverhampton
-
Birmingham 22:45
22:45 205 Athlone Town
-
Waterford United 22:45
22:45 206 Cabinteely FC
-
College Dublin 22:45
22:45 207 Shelbourne Dublin
-
Longford Town 22:45
23:00 214 Dundalk
-
Shamrock Rovers 23:00
23:00 215 Finn Harps
-
Cork City FC 23:00
23:00 216 Benevento
-
FC Bari 1908 23:00
00:00 218 Benfica
-
Chaves 00:00
00:00 217 Independiente
-
Sportiva Luqueno 00:00
01:00 219 U. Concepcion
-
Deportes Iquique 01:00
02:10 220 Rubio Nu
-
Libertad Asuncion 02:10
02:15 - Defensor Sporting
-
Juventud de las Piedras 02:15
03:30 221 O'higgins
-
Cobresal 03:30
03:30 - Quito
-
Cd River Plate Ecuador 03:30
04:00 - Boyaco Chico
-
Valledupar Fc 04:00
06:00 222 Club Tijuana
-
Monterrey 06:00
06:30 223 Yokohama F Marinos
-
Urawa Red Diamonds 06:30
08:00 227 Vegalta Sendai
-
Consadole Sapporo 08:00
08:00 225 Kashima Antlers
-
Tokyo 08:00
08:00 228 Shimizu Pulse
-
Vissel Kobe 08:00
08:00 224 Sanfrecce Hiroshima
-
Niigata Albirex 08:00
08:00 226 Sagan Tosu
-
Kashiwa Reysol 08:00
09:00 229 Cerezo Osaka
-
Iwata Jubilo 09:00
09:35 230 Brisbane Roar FC
-
Wellington Phoenix FC 09:35
10:00 231 Omiya Ardija
-
Kawasaki Frontale 10:00
11:30 - Aizawl
-
Chennai City 11:30
11:45 - Selangor PKNS
-
Sarawak 11:45
11:50 232 Melbourne Victory FC
-
Adelaide United FK 11:50
12:00 - Alanyaspor
-
Adanaspor 12:00
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
P2 - Thunders
30 - 35
Dongbu Promy Canlı İzle
P2 - Sakers
22 - 19
Sonicboom Canlı İzle
MS 965 Sacramento
116 - 100
Denver Maç Özeti
MS 964 Golden State
123 - 113
LA Clippers Maç Özeti
MS 962 Cleveland
119 - 104
NY Knicks Maç Özeti
MS 963 New Orleans
99 - 129
Houston Maç Özeti
MS 961 Detroit
114 - 108
Charlotte Maç Özeti
MS 960 Orlando
103 - 112
Portland Maç Özeti
MS - Vasco DA Gama
79 - 77
Franca Maç Özeti
MS - Caxias Do Sul
76 - 74
Bauru Maç Özeti
MS - Liga Sorocabana
73 - 77
Macae Basquete Maç Özeti
MS - Paulistano
103 - 96
Flamengo Maç Özeti
MS 819 Milano
78 - 83
Barcelona Maç Özeti
14:00 - S.M. Beermen
-
Barangay Ginebra 14:00
14:35 - Shandong Gold
-
Xinjiang Tigers 14:35
14:35 - LS Industry
-
Guangsha Lions 14:35
14:35 - Sichuan
-
Southern Tigers 14:35
14:35 - Shenzhen Leopards
-
Shanghai Sharks 14:35
18:00 - Smederevo
-
Sloga 18:00
20:00 966 Anadolu Efes İstanbul
-
Vitoria Gasteiz 20:00
20:00 654 Partizan B
-
Zadar 20:00
21:00 656 Bremerhaven
-
Gottingen 21:00
21:00 - Cukier Torun
-
Jezioro 21:00
21:04 - Sodertelje
-
LF Basket 21:04
21:04 - Umea
-
Boraas 21:04
21:04 - Mal. Oresund
-
Uppsala 21:04
21:30 - Oberwart
-
Traiskirchen 21:30
21:30 - Dukes Klosterneuburg
-
Graz 21:30
21:30 - Hallmann Vienna
-
Kapfenberg 21:30
22:00 967 Brose Bamberg
-
Zalgiris 22:00
22:00 - Cedevita Zagreb
-
Karpos Sokoli 22:00
22:15 968 Panathinaikos
-
Uniks Kazan 22:15
22:30 659 Toulon
-
Chalons Reims 22:30
23:00 969 Real Madrid
-
Darüşşafaka 23:00
01:30 - Pinheiros SP
-
Minas 01:30
01:30 - Cearense
-
Campo Mourao 01:30
03:00 - Indiana
-
Memphis 03:00
03:00 - Philadelphia
-
Washington 03:00
04:00 - Toronto
-
Boston 04:00
04:00 - Minnesota
-
Dallas 04:00
04:00 - Atlanta
-
Miami 04:00
04:00 - Milwaukee
-
Utah Jazz 04:00
04:00 - Oklahoma
-
LA Lakers 04:00
04:00 - Chicago
-
Phoenix 04:00
05:00 - Denver
-
Brooklyn 05:00
06:30 - LA Clippers
-
San Antonio 06:30
08:00 - Elephants
-
Knights 08:00
10:00 - Egis
-
Phoebus 10:00
10:00 - Orions
-
Anyang 10:00