Kapat
Giriş Yap
FUTBOL BASKETBOL
Sadece Iddaa Maçlarını Göster
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
47 470 Peru
1 - 1
Uruguay Canlı İzle
58 468 Panama
1 - 1
ABD Canlı İzle
MS 467 Brezilya
3 - 0
Paraguay Maç Özeti
MS 466 Trinidad Tobago
0 - 1
Meksika Maç Özeti
MS 464 Şili
3 - 1
Venezuela Maç Özeti
MS 462 Ekvador
0 - 2
Kolombiya Maç Özeti
MS 463 Honduras
1 - 1
Kosta Rika Maç Özeti
MS 461 Bolivya
2 - 0
Arjantin Maç Özeti
MS 460 Fransa
0 - 2
İspanya Maç Özeti
MS 453 Sutton United
1 - 1
Lincoln City Maç Özeti
MS 451 Macclesfield Town
1 - 3
York City Maç Özeti
MS 450 Chester FC
1 - 2
Barrow Maç Özeti
MS 454 Tranmere Rovers
1 - 0
Dover Athletic Maç Özeti
MS 452 Solihull Moors
0 - 1
Torquay United Maç Özeti
MS 448 Sheffield United
2 - 0
Millwall Maç Özeti
MS 447 Oxford United
5 - 1
Bury Maç Özeti
MS 446 Wimbledon
3 - 1
Rochdale Maç Özeti
MS 449 Accrington Stanley
2 - 0
Cambridge United Maç Özeti
MS 443 Hollanda
1 - 2
İtalya Maç Özeti
MS 445 İrlanda
0 - 1
İzlanda Maç Özeti
MS 444 Portekiz
2 - 3
İsveç Maç Özeti
MS 442 Avusturya
1 - 1
Finlandiya Maç Özeti
MS 455 Dundee United
2 - 1
Ayr United Maç Özeti
MS 456 Albion Rovers
1 - 0
East Fife Maç Özeti
MS - Jvc Cuijk
0 - 3
NEC Maç Özeti
MS 441 Fas
1 - 0
Tunus Maç Özeti
MS 439 Kamerun
1 - 2
Gine Maç Özeti
MS 440 Lüksemburg
0 - 2
Kape Verde Maç Özeti
MS 438 Suudi Arabistan
1 - 0
Irak Maç Özeti
MS 437 Poli Aek Timisoara
6 - 5
CFR Cluj Maç Özeti
MS - Lubeck
1 - 3
Havelse Maç Özeti
MS 434 İtalya
0 - 1
İsveç Maç Özeti
MS 433 Belçika
0 - 1
İrlanda Maç Özeti
MS 435 Sportfreunde Lotte
0 - 0
Holstein Kiel Maç Özeti
MS - FSV 63 Luckenwalde
2 - 3
RB Leipzig II Maç Özeti
MS - SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
0 - 2
Hessen Kassel Maç Özeti
MS 429 Rusya
3 - 3
Belçika Maç Özeti
MS 426 Estonya
3 - 0
Hırvatistan Maç Özeti
MS 427 Makedonya
3 - 0
Beyaz Rusya Maç Özeti
MS 424 Arnavutluk
1 - 2
Bosna Hersek Maç Özeti
MS 425 Mısır
3 - 0
Togo Maç Özeti
MS - FC Luka Koper
0 - 2
Krsko Posavlje Maç Özeti
MS - Mezökövesd Zsory
3 - 1
Szolnoki MAV Maç Özeti
MS 430 Rusya
2 - 0
Norveç Maç Özeti
MS 428 Almanya
0 - 1
Portekiz Maç Özeti
MS - Ürdün
7 - 0
Kamboçya Maç Özeti
MS 422 Maldivler
0 - 3
Filistin Maç Özeti
MS 421 Bahreyn
0 - 0
Singapur Maç Özeti
MS 423 Yemen
2 - 1
Tacikistan Maç Özeti
MS 420 Slovakya
2 - 1
Sırbistan Maç Özeti
MS 431 Lüksemburg
1 - 2
Kazakistan Maç Özeti
MS 415 Finlandiya
2 - 1
Ukrayna Maç Özeti
MS 416 Yunanistan
0 - 0
Hollanda Maç Özeti
MS 414 Kıbrıs Rum Kesimi
0 - 0
Sırbistan Maç Özeti
MS 418 Slovakya
0 - 4
Almanya Maç Özeti
MS 419 Türkiye
0 - 0
Hırvatistan Maç Özeti
MS 417 Portekiz
3 - 1
Polonya Maç Özeti
MS - Litvanya
3 - 0
Letonya Maç Özeti
MS 413 Lübnan
2 - 0
Hong Kong Maç Özeti
MS - Oman Sultanlığı
14 - 0
Butan Krallığı Maç Özeti
MS 412 Gürcistan
5 - 0
Letonya Maç Özeti
MS 408 Türkiye
4 - 0
Azerbaycan Maç Özeti
MS 411 Afganistan
1 - 1
Vietnam Maç Özeti
MS 410 Kırgızistan
1 - 0
Macao Maç Özeti
MS 409 Özbekistan
1 - 0
Katar Maç Özeti
MS - Bosna Hersek
6 - 0
Liechtenstein Maç Özeti
08:00 - Tahiti
-
Papua Yeni Gine 08:00
13:30 483 Elaziz Belediyespor
-
Ankara Adliyespor 13:30
15:00 472 Dardanelspor
-
Türk Metal Kırıkkkale 15:00
15:00 473 Derince Spor
-
Kırıkhanspor 15:00
15:00 478 Oyak
-
Batman 15:00
15:00 477 Tire 1922 Spor
-
Bodrum Belediye Bodrumspor 15:00
15:00 471 Çatalcaspor
-
Silivrispor 15:00
15:00 475 Halide Edip Adıvarspor
-
Dersimspor 15:00
15:00 479 Yomraspor
-
Kemer Tekirovaspor 15:00
15:00 476 Manisa Büyükşehir Belediyespor
-
Düzcespor 15:00
15:00 474 Erbaaspor
-
Pazarspor 15:00
15:00 486 Orduspor
-
Darıca G.Birliği 15:00
15:00 488 Tarsus İY
-
Payas Belediye 1975 15:00
15:00 485 Muğlaspor
-
Düzyurtspor 15:00
15:00 480 12 Bingöl Spor
-
Afjet Afyonspor 15:00
15:00 484 Maltepespor
-
Bergama Belediyespor 15:00
15:00 487 Orhangazispor
-
Denizli Bld. 15:00
15:00 481 Bayrampaşaspor
-
Sultanbeyli Belediyespor 15:00
15:00 482 Yeni Diyarbakırspor
-
Sakaryaspor 15:00
16:30 - US Tataouine
-
Club A Bizertin 16:30
16:30 - Kairouanaise
-
Avenir S Marsa 16:30
16:30 - Club S Hammam-Lif
-
Gabesien 16:30
16:30 - AS Gabesien
-
S. Zarzis 16:30
17:00 - Sassuolo
-
Empoli 17:00
17:00 - Budafoki MTE-Ujbuda FC
-
Soproni VSE 17:00
18:00 - NK Rudar Velenje
-
NK Celje 18:00
18:00 - Trakai FK
-
VMFD Zalgiris 18:00
18:30 - CS Mioveni
-
CS Voluntari 18:30
18:30 - FC Viktoria Berlin
-
Cottbus 18:30
18:45 - Hildesheim
-
SV DROCHTERSEN/ASSEL 18:45
18:45 - Hansa Lüneburg
-
ETSV Weiche Flensburg 18:45
19:00 - NK Domzale
-
Aluminij Kidricevo 19:00
20:00 489 Ferencvaros
-
Diosgyör 20:00
20:00 - Dynamo
-
Hertha II 20:00
20:00 - Auerbach
-
Neustrelitz 20:00
20:00 - FSV Wacker Nordhausen
-
Babelsberg 03 20:00
20:00 - K'Lautern (A)
-
Offenbach Kickers 20:00
20:00 - FC Barcelona
-
FC Rosengard 20:00
20:00 490 Brann
-
Rosenborg 20:00
20:30 - NK Maribor
-
NK Radomlje 20:30
21:00 491 Ujpest Budapeşte
-
Vasas Budapest 21:00
21:00 - D. Malacateco
-
Deportivo Carcha 21:00
21:00 - Paris Saint Germain
-
Bayern Münih 21:00
21:15 - NK Olimpija Ljubljana
-
ND Gorica 21:15
21:30 - FC Matera
-
Venezia 21:30
21:30 492 CS Universitatea Craiova
-
Dinamo Bükreş 21:30
21:45 493 Hibernian
-
Greenock Morton 21:45
21:45 - Olympique Lyon
-
Wolfsburg Wend. 21:45
22:00 - Club Nacional de Football
-
CA River Plate 22:00
23:00 - Atletico Fc
-
Bogota Fc 23:00
00:00 - Dep. Guastatoya
-
Petapa 00:00
00:00 494 Sportiva Luqueno
-
Nacional FC 00:00
00:30 - Antigua GFC
-
Suchitepequez 00:30
00:30 - Coban Imperial
-
Marquense 00:30
01:00 - Cdsc Iberia
-
Curico Unido 01:00
01:10 495 Independiente
-
Rubio Nu 01:10
02:00 496 Atletico Nacional
-
Independiente SF 02:00
02:00 497 Trinidense
-
Deportivo Capiata 02:00
02:10 498 Olimpia Asuncion
-
Libertad Asuncion 02:10
03:30 - Swope Park Rangers
-
Portland Timbers II 03:30
03:45 506 Sao Berbardo FC SP
-
Sao Paulo SP 03:45
03:45 501 Corinthians SP
-
Atletico Linense SP 03:45
03:45 502 Ituano SP
-
Red Bull Brasil SP 03:45
03:45 500 Botafogo SP
-
Ferroviaria SP 03:45
03:45 505 Santos SP
-
Novorizontino SP 03:45
03:45 504 Ponte Preta SP
-
Palmeiras SP 03:45
03:45 503 Mirassol SP
-
Sao Bento SP 03:45
03:45 499 Gremio Osasco Audax
-
Santo Andre SP 03:45
04:00 507 Atletico Junior
-
Millonarios FC 04:00
05:00 - Mictlan
-
Municipal 05:00
05:00 - Comunicaciones
-
Xelaju 05:00
Maç Durumu Ev Sahibi Skor Deplasman
Ara 792 Portland
66 - 64
Denver Canlı İzle
P2 793 LA Lakers
45 - 47
Washington Canlı İzle
MS 791 Houston
106 - 113
Golden State Maç Özeti
MS 788 Atlanta
95 - 91
Phoenix Maç Özeti
MS 790 Detroit
96 - 97
Miami Maç Özeti
MS 789 Brooklyn
101 - 106
Philadelphia Maç Özeti
MS 787 Indiana
114 - 115
Minnesota Maç Özeti
MS 786 Charlotte
108 - 118
Milwaukee Maç Özeti
MS 843 Valencia
68 - 62
Unicaja Maç Özeti
MS - NH Ostrava
94 - 72
Usti Nad Labem Maç Özeti
MS 842 Buducnost
63 - 57
CZ MTS Maç Özeti
MS - Boraas
87 - 71
Uppsala Maç Özeti
MS - LF Basket
85 - 61
Mal. Oresund Maç Özeti
MS - Norrkoping
74 - 78
Jamtland Maç Özeti
MS - Sodertelje
126 - 62
Umea Maç Özeti
MS 841 Wikana Start
78 - 77
Dabrowa Gornicza Maç Özeti
MS - Kremen
64 - 116
Budivelnik Maç Özeti
MS - Bipa Odessa
61 - 66
Cherkasski Maç Özeti
MS 986 Galatasaray
104 - 57
Rönesans Ted Ankara Kolejliler Maç Özeti
11:15 - Alaska Aces
-
Mahindra Floodbuster 11:15
14:00 - Rain Or Shine
-
Meralco 14:00
17:30 - OKK Beograd
-
Konstantin Nis 17:30
18:00 - Zaporizhya
-
Dnipro 18:00
18:30 - Lietkabelis
-
Siauliai 18:30
18:45 - Kolin
-
Praha 18:45
19:00 - Opava
-
CEZ Nymburk 19:00
19:00 - Decin
-
JIP Pardubice 19:00
19:00 - BK Lions
-
Mmcite 19:00
19:00 - Prostejov
-
Svitavy 19:00
19:00 - Smederevo
-
Tamis 19:00
19:00 - Napredak
-
KK Dynamic BG 19:00
19:30 - Spartak Subotica
-
Borac Cacak 19:30
20:00 - Nanterre
-
Bonn 20:00
20:30 - Sloga
-
KK Dunav Stari Banovci 20:30
21:00 795 Ludwigsburg
-
Banvit Bandırma 21:00
21:00 - Metalac Valjevo
-
Admiral 21:00
21:30 796 Iberostar
-
Asvel 21:30
21:30 798 Venezia
-
Karşıyaka 21:30
21:30 797 Sassari
-
AS Monaco 21:30
21:30 - Oostende
-
Chalon 21:30
01:30 - Macae Basquete
-
Brasilia 01:30
02:00 - Flamengo
-
Minas 02:00